חשד: גננת מת"א התעללה בבן שנתיים

משטרת ת"א עצרה גננת בגן ילדי זרים בחשד שהתעללה באחד הפעוטות וגרמה לו חבלות בראש ובצלעות. מלבדה נעצרה גם אמו של הפעוט בחשד להתעללות. כעת נבדק האם ילדים נוספים בגן חוו התעללות מצד הגננת

הפעוט נחבל בעבר. ארכיון

גננת בגן ילדי זרים בשכונת התקווה בתל אביב נעצרה בחשד שהתעללה באחד מילדי הגן וגרמה לו לחבלות בצלעות ובראש. מלבד הגננת נעצרה גם אמו של הילד בן השנתיים בחשד להתעללות, לאחר שפינתה אותו לבית החולים איכילוב בעיר, שם נמצא כי הוא סובל משברים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ביום ראשון האחרון נעצרה לחקירה הגננת, נתינה זרה בשנות ה-40 לחייה. בחקירתה הכחישה שפגעה בילד וסיפרה כי ראתה ש"הילד אפתי ולא בסדר". לטענתה התקשרה לאמו וביקשה ממנה לבוא לקחת אותו מהגן. לדבריה, האם התעלמה מבקשתה ולא הגיעה.

הגננת שוחררה ולאחר חקירות נוספות וגביית עדויות נוספות של חוקרי תחנת שכונות בתל אביב, בראשותו של רב-נגד ניסים מנשה, התקבלו עדויות שהעלו חשד שהגננת כן מעורבת בפגיעה בילד ולכן היא נעצרה אתמול שוב.

ביום חמישי האחרון נעצרה האם, גם היא בשנות ה-40 לחייה, לאחר שהביאה את בנה לאיכילוב. בבדיקה שנערכה בבית החולים התברר שהילד סובל משברים באזור הצלעות ובאזור הגולגולת. צילומי הרנטגן חשפו שהילד כבר סבל בעבר משברים קודמים שהספיקו להתאחות. בכך התעורר חשד להתעללות ופגיעה בילד.

בחקירתה סיפרה האם שהיא עובדת בעיר באזור השרון והילד נמצא בגן ילדים באזור שכונת התקווה. לחוקרים התברר כי לא מדובר בגן ילדים רגיל, אלא מדובר במוסד שפועל 24 שעות ביממה. הגננות טיפלו בילד בשעה שהיא נשארה ללון במקום עבודתה.

האם והגננת הובאו הבוקר להארכת מעצרן בחשד לעבירות של הזנחת קטין, התעללות בחסר ישע ותקיפת קטין תוך גרימת חבלה חמורה. במסגרת החקירה נבדק גם האם ישנם ילדים נוספים שנפגעו מהגננת.