אלי מוסלי נעצר בחשד למעורבות ברצח כפול

מכה לארגון הפשע העשיר במדינה: המשטרה הצליחה לשים את ידה על העבריין אלי מוסלי, בחשד למעורבות בשני מעשי רצח שהתרחשו בשנת 2012. המעצר התאפשר לאחר שמוסלי שב לישראל לאחר שהות ממושכת בחו"ל

העבריין הבכיר, ארכיון (חדשות 2)

המשטרה עצרה היום (שני) את ראש ארגון הפשע אלי מוסלי בחשד למעורבות בשני מעשי רצח שהתרחשו בשנת 2012. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו בארבעה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במרכז הפרשה שבמסגרתה נעצר מוסלי - הרצח הכפול של דניאל סמארה ואוהד פרנקו בחודש פברואר 2002. לאחר חקירה משותפת של ימ"ר מרכז וימ"ר תל אביב הוגשו בחודש מאי האחרון כתבי אישום נגד מספר חברים בארגון הפשע שבראשו הוא עומד, על פי החשד מוסלי היה בעת גל המעצרים בחו"ל.

מוסלי נחשב לעבריין בכיר מאוד, גם אחיו מרצה עונש מאסר בפועל של 10 שנים על מעורבות בתיק אחר. בימים האחרונים הוא שב לישראל לאחר תקופה ממושכת מחוץ לגבולות המדינה - ונעצר לחקירה על ידי חוקרי ימ"ר מרכז.

באחרונה נעצרו בכירים נוספים בארגון הפשע אחרי שימ"ר תל אביב הצליחו לגייס דמות בכירה בעולם התחתון שהפך לעד מדינה. ארגון הפשע של משפחת מוסלי הוא מהגדולים בישראל ופועל בעיקר באזור תל אביב. הוא נחשב לארגון הפשע העשיר במדינה והמעצר עשוי להצר על צעדיו.