נעצר חשוד במעורבות בחיסול בדרום

המשטרה הצליחה לשים את ידה על חשוד במעורבות בחיסולו של העבריין שלום שלמה, שנורה למוות ביום שישי על ידי מתנקש מחוץ לביתו במושב תלמים שבדרום. בעקבות המקרה נרשמת כוננות גבוהה במשטרה מחשש לניסיונות נקם

שלום שלמה, ארכיון (חדשות 2)

חוקרי המשטרה של יחידת להב 433 עצרו אמש (ראשון) תושב אשקלון בן 21 בחשד למעורבות ברצח העבריין שלום שלמה, אחיו ויד ימינו של ראש ארגון הפשע הדרומי בני שלמה ביום שישי האחרון. בתום חקירתו נכלא הצעיר והוא יובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שלמה בן ה-36 התגורר יחד עם משפחתו במושב תלמים בבית מרושת במצלמות, ונהג להקיף עצמו במאבטחים. בערב ליל שישי הוא חזר לביתו ובזמן שנהגו ניסה להחנות את הרכב, הגיח מתנקש שירה בהם מטווח קצר. שלמה נפצע אנושות, כעבור זמן קצר מותו נקבע.

ארגוני הפשיעה של האחים שלמה נחשבים ליריבים לזה של שלום דומרני והם מנהלים מאבקי שליטה, בין היתר סביב עסקי מטמנות זבל בדרום. על רקע המאבקים הללו נרשמו כבר לפחות שישה חיסולים וניסיונות חיסול, רק בשנתיים האחרונות. הערכה הראשונית במשטרה היא שגם חיסולו של שלום שלמה קשור למאבקים אלו.

המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות המקרה כדי לנסות לאתר חשודים נוספים במעורבות ברצח. בינתיים נשמרת דריכות וכוננות גבוהה בדרום מחשש לניסיונות נקם בעולם התחתון, שעלולים להצית מחדש את האזור.