בני סלע: "השותף לתא העליל עליי"

האנס הסדרתי דוחה את הטענות של שותפו לתא לפיהן אנס גם אותו. בשיחה טלפונית הוא אומר כי מדובר בעלילת שווא וטוען כי שותפו רקם מזימה זדונית לפגוע בו. "אין לי מה להסתיר", אומר סלע

בני סלע, האנס הסדרתי שמרצה עונש של 35 שנות מאסר, מגיב לראשונה לתלונה של שותפו לתא ודוחה את טענותיו לפיהן אנס גם אותו. בשיחה מבין כותלי הכלא אומר סלע כי מדובר בעלילת שווא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לדברי סלע, מלבד התלונה השקרית שותפו לתא גם גנב ממנו רכוש. "בעקרון אין לי מה להסתיר, אתה מבין?", אמר סלע בשיחה טלפונית. "האמת היא אמת. אני לא בורח מכלום, זה שבן אדם העליל עליי - העליל עליי. הוא בא עם תכניות זדוניות כאלה, לעשות לי כזה רע. לא יכולתי לדעת. גם עקץ אותי בעניינים פה עם סיגריות ושיחות וברח לי פה עם דברי קנטינה ופרטי לבוש".

סלע ממשיך לפרט על מעליליו לכאורה של שותפו. "שאלוהים יסלח לו על ההתנהגות הזאת, שאלוהים יעזור לו - הריץ לי פה סמים בחדר, קלונקסים (כדורים פסיכיאטריים)", אמר. "שטויות אני אעבור את זה גם, עברנו את כל העלילות, גם את זה אני אעבור".

לדברי של סלע, הוא נחקר במשך כל הלילה בעקבות התלונה שהוגשה נגדו. "אני לא נזהרתי, לא ידעתי שהבן אדם השתנה עד כדי כך, שהוא מסוגל לעשות כאלה דברים, בכזו אלימות", אמר.

"טענות שקריות"

חוקרי משטרה ואנשי המעבדה לזיהוי פלילי הוזעקו אמש לכלא השרון במטרה לבדוק חשד לעבירות שביצע סלע לכאורה בשותפו לתא. בשל העבירות המקוריות שבגינן נכלא, מוחזק סלע באגף טעוני ההגנה בבית הכלא.

"הטענות שקריות ולא התבצעה שום עבירה", אמר לחדשות 2 עו"ד שמשון וייס, סנגורו של סלע. "מדובר במתלונן סדרתי שכבר העליל על אחרים בעבר. הוא ביקש לעבור לתא של מרשי וניסה להשיג דברים דרכו, אך לא זכה לשיתוף פעולה ולכן החליט לנקום. לראייה הוא רק מסר את גרסתו ולא נלקח לחקירה".

בשירות בתי הסוהר אישרו כי אסיר אכן התלונן בפני הסוהרים על עבירות שבוצעו בו, לכאורה, וכי המשטרה זומנה למקום.