צפו: סנוור מטוס ונתפס במבצע משולב

שיתוף פעולה בין ניידות סיור ומסוק משטרתי הוביל אמש ללכידת גבר שסנוור מטוסים בזמן נחיתתם באמצעות סמן לייזר. בעקבות דיווח ממגדל הפיקוח בנתב"ג הוזנק מסוק שהבחין בחשוד כשהוא רוכב על אופניו והכווין אליו את השוטרים. כך זה נראה

כבר שנים שברשות שדות התעופה מתריעים מפני תופעה של אלמונים שמשתמשים בסמן לייזר במטרה לסנוור מטוסים שמתקרבים לנחיתה בנמל התעופה בן גוריון. למרות שמדובר בתופעה מסוכנת ביותר שעלולה במקרה קיצון להוביל לאסון, המאבק במסנוורים נראה לעיתים קרובות כחסר סיכוי לחלוטין. אמש (שבת), בזכות שיתוף פעולה בין כוחות קרקע ואוויר של המשטרה - הצליחו השוטרים ללכוד חשוד במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות הלילה התקבל דיווח ממגדל הפיקוח בנתב"ג על אדם שמסנוור מטוסים באמצעות סמן לייזר לקראת נחיתתם. שוטרי מרחב נתב"ג מיהרו ליצור קשר עם היחידה האווירית של משטרת ישראל ולאזור נשלח מסוק משטרתי. המעקב אחר החשוד תועד בסרטון שפרסמה המשטרה.

טייס המסוק הצליח לאתר את החשוד כשהוא רוכב על אופניו והכווין למקום שוטרי סיור מתחנת לוד. בסרטון נראית ניידת משטרה שמאתרת את מיקומו של רוכב האופניים וחוסמת את דרכו. השוטרים מיהרו לעצור את החשוד והעבירו אותו לחקירה.