"השודד הזוחל" תועד במצלמות האבטחה

הגנב מכה פעמיים: פורץ רעול פנים חדר לחנות באשדוד דרך הגג ובמשך דקות ארוכות תועד במצלמות האבטחה כשהוא זוחל ומחפש אחר שלל. המוקדנית בחברת האבטחה צפתה בו בשידור חי, אך הוא הספיק להימלט מהמקום בטרם נלכד כשבידיו שלל צנוע למדי – שקית ובה מטבעות בשווי כאלף שקלים

במשך דקות ארוכות שוטט בתוך חנות "שעל סנטר" באשדוד רעול פנים שפרץ למקום דרך הגג בעודו מחפש אחר סכומי כסף גדולים. למרות שניסה לשמור על דיסקרטיות והתנהל בחנות בכיפוף ואף בזחילה, הוא תועד במצלמות האבטחה במקום והמוקדנית צפתה בו בפעולה בשידור חי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בעקבות התרעה שהתקבלה במוקד המבצעי של חברת האבטחה "צוות 3" נפתחו המצלמות בחנות והמוקדנית החלה לעקוב אחר המתרחש. היא מיהרה להזעיק סייר וניידת משטרה ואף דיווחה לבעל העסק על המתרחש.

אחראי המשמרת במוקד המבצעי, שצפה גם הוא בפורץ בפעולה, מיהר לבית העסק. הפורץ, שלא מצא את מבוקשו, מיהר להסתלק מהמקום כשבאמתחתו שקית ובה מטבעות בשווי כאלף שקלים.

"זו כנראה הפעם השנייה שאותו בן אדם פורץ לפה", סיפר מיגל, בעל העסק. "המוקדניות ראו אותו וזיהו אותו בתוך רגע ומיד התקשרו אליי ולמשטרה. המשטרה לקחה את התמונות שלו אבל הפנים שלו מכוסות לגמרי ולא הצליחו לתפוס אותו".