האב החשוד בהתעללות: "אני לא אוכל, כל הזמן חושב על הילד"

מצבו של התינוק מראשון לציון שלפי החשד טולטל בידי הוריו, מוסיף להיות קשה. אביו החשוד בהתעללות שוחרר למעצר בית, ובריאיון בלעדי לחדשות 2 הוא טוען כי החבלות נגרמו לבנו בגן. לדבריו, התינוק הוא הדבר היקר ביותר לו ולאשתו והם מעולם לא נהגו כלפיו באלימות

על אף ששוחרר היום (חמישי) למעצר בית, החשדות נגד האב מראשון לציון שנעצר עם אשתו בחשד לטלטול בנם התינוק עדיין כבדים. מצבו של בנם, בן ארבעה חודשים, השתפר אך הרופאים מעריכים בזהירות כי משך ההחלמה יהיה ארוך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הוא היה שלושה ימים בגן", שיחזר האב בשיחה עם חדשות 2. "אחרי יום שישי פתאום הוא בוכה חמש דקות, פתאום הוא לא בוכה, הוא היה כזה סמרטוט. אמרתי לאשתי להתקשר לאמבולנס. באנו לבית חולים, ואומרים שיש לו שטף דם בראש".

"אמרו או שמישהו שם מכה או שמישהו זרק למעלה באוויר", הוא המשיך. "היה מלא דם בפנים שהרופא אמר - זה לא קרה ביום אחד, זה בכמה ימים".

ההורים ממשיכים להכחיש את החשדות המיוחסים להם. "הילד היה כל הזמן עם האישה", טען האב. "אני בעבודה כל יום עד שמונה בערב. אני יודע שהאישה בחיים לא תעשה משהו לילד. אני לא חושב שהיא יכולה לעשות כלום. אני חושב שזה רק בגן. שלושה ימים הוא היה בגן, עד הגן הוא היה בסדר, פתאום אחרי הגן קרה הכול".

"אתן מכה בחזרה"

"המשטרה חושבת שזה אני עשיתי הכל", אמר האב. "זה הילד שלי, הראשון, זה הלב שלי. אני חיכיתי הרבה זמן, יותר משנה, לילד הזה. אמרתי 'מי שנותן מכה לילד, אני אתן לו מכה חזרה'".

האב, נרגש מאוד, עדיין לא ראה את בנו שיצא מהמחלקה לטיפול נמרץ והועבר למחלקה הכירורגית. "המשטרה לא רוצה שאני אלך לשם", הוא הדגיש. "אני רוצה להסתכל על הילד שלי, עשרה ימים לא ראיתי את הילד שלי. אני כל הימים לא ישנתי, לא אכלתי בבית סוהר, נאי לא רוצה אוכל כי אני כל הזמן חושב על הילד שלי".

"אין ספק שמדובר פה בחשדות לא פשוטים", אמר פרקליטו של האב, עו"ד בועז קניג. "עם זאת, בית המשפט השתכנע שבשלב הזה מחומר הראיות לא עולה שמי מההורים ניסה לפגוע בדרך כזו או אחרת בכוונת מכוון בתינוק, ולכן הורה על השחרור של שניהם לחלופת מעצר".