"הזוג היה מסוכסך, הבעל רכש סכין"

שעות לאחר הזוועה בדירה בבת ים, חזר הבעל החשוד ברצח אשתו למקום כשהוא מלווה בשוטרים - ושחזר את מעשיו. במשטרה מעריכים כי החשוד תכנן את הרצח מראש ורכש סכין גדולה על מנת לבצעו. אחד מילדיהם של בני הזוג היה ככל הנראה עד לזוועה

החשוד משחזר את המעשה, הבוקר (חדשות 2)

שחזור רגעי הזוועה בדירה בבת ים: שעות אחרי שהסגיר עצמו לידי המשטרה ונעצר, חזר הבוקר (חמישי) הבעל החשוד ברצח אשתו לדירה ברחוב מבצע סיני בעיר, שם על פי החשד דקר אותה למוות. החשוד שחזר את מעשיו כשהוא מלווה בשוטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גורמי חקירה מספרים כי בני הזוג היו מסוכסכים ולאחרונה אף פנו להליך גישור בניסיון להשיג שלום בית, אך זה נכשל. מחקירה ראשונית עולה כי החשוד תכנן את הרצח מראש ורכש סכין גדולה לצורך ביצועו.

קצין במרחב איילון אמר שכל הבדיקות מעידות שהזוג לא היה מוכר למשטרה מאירועים קודמים. לבני הזוג שני ילדים בני 10 ו-8, ובמשטרה מעריכים שלפחות אחד מהם היה עד לזוועה.

השוטרים שהגיעו לזירה הזמינו מיד עובדים סוציאליים שלקחו את הילדים. אחרי השחזור הובל החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

"ניסינו להציל את האישה, היא שכבה על הרצפה ללא רוח חיים"

המשטרה עצרה הבוקר את תושב העיר בן 37, לאחר שהתקשר למוקד 100 ודיווח כי דקר את אשתו למוות. עם העברת הדיווח, הוזעקו כוחות רבים של משטרה ומד"א לביתם של בני הזוג. השוטרים שהגיעו למקום הבחינו בגופת האישה בת ה-31 כשעליה סימני אלימות והחשוד לצדה.

הבעל הסגיר את עצמו למשטרה. ארכיון (Miriam Alsterl/Flash90)

שני ילדיהם של בני הזוג, בני 8 ו-10, שהו ככל הנראה בדירה בזמן הרצח. החשוד נלקח לחקירה ראשונית ובמהלך היום יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

פרמדיק מד"א מייק פרז, שהגיע לדירה, סיפר: "אישה שכבה על הרצפה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון. ניסינו לבדוק אם ניתן להציל אותה, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום".