התקשר למשטרה: "רצחתי את אשתי"

תושב בת ים בן 37 התקשר למוקד 100 והודיע כי דקר את אשתו בסכין. שוטרים שהגיעו לביתם של בני הזוג מצאו את האישה ללא רוח חיים, כשעליה סימני דקירות, ואת שני ילדיהם הקטנים - בני 7 ו-10 - מפוחדים ובוכים

הבעל דיווח על הרצח, ארכיון (Miriam Alsterl/Flash90)

חשד לרצח בתוך המשפחה בבת ים: המשטרה עצרה הבוקר (חמישי) תושב העיר בן 37, לאחר שהתקשר למוקד 100 ודיווח כי דקר את אשתו למוות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עם העברת הדיווח, הוזעקו כוחות רבים של משטרה ומד"א לביתם של בני הזוג. השוטרים שהגיעו למקום הבחינו בגופת האישה בת ה-31 כשעליה סימני אלימות והחשוד לצדה.

שני ילדיהם של בני הזוג, בני 7 ו-10, שהו ככל הנראה בדירה בזמן הרצח. החשוד נלקח לחקירה ראשונית ובמהלך היום יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

השוטרים מצאו את הילדים הקטנים בדירה, ארכ (חדשות 2)

פארמדיק מד"א מייק פרז, שהגיע לדירה, סיפר: "אישה שכבה על הרצפה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון. ניסינו לבדוק אם ניתן להציל אותה, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום".

ביום שישי האחרון הוכתה למוות אירינה בונגרט, בת 30 מפתח תקווה, לעיני בנה בן ה-5. בעלה, גבריאל קסימוב, חשוד שרצח אותה והוביל למותה לאחר שהכה ופצע אותה. בדומה למקרה שאירע הבוקר בבת ים, הבעל בן ה-37 התקשר למשטרה והודיע שפגע באשתו.