חשד: חזר לביה"ס עם נשק וירה בשניים

בן 19 חשוד שירה ופצע בינוני מאבטח ועובד ביה"ס שעמדו בשער המוסד בנצרת. מקודם יותר התנהל ויכוח בין הצדדים, במהלכו עזב הצעיר את המקום וחזר עם נשק. המשטרה מנהלת מרדף אחר החשוד הנמלט

תקרית חמורה בשער בית הספר: מאבטח ועובד בבית הספר אורט בשכונה המזרחית בנצרת נפצעו הבוקר (שישי) באורח בינוני מירי שנפתח לעברם. מחקירה ראשונית של האירוע עלה כי הירי בוצע על ידי צעיר כבן 19.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 11:40 התקבל דיווח על ירי בבית הספר, ושוטרים מתחנת נצרת הוזעקו לזירה. עם הגעתם גילו השוטרים כי שני העובדים שעמדו בשער בית הספר נפגעו מהירי.

בחקירה ראשונית התברר שהצעיר ביקש להיכנס לשטח בית הספר בשעת הלימודים מסיבה שאינה ידועה עדיין. המאבטח והעובד סירבו לתת לו להיכנס, ובין השלושה פרץ ויכוח. הצעיר עזב את המקום וכעבור זמן מה שב עם נשק וירה בשניים. תלמידים ששהו באותו הזמן בכיתות לא נפגעו.

כוחות המשטרה הקימו מחסומים בניסיון לתפוס את החשוד, שנמלט מהזירה. הם הגיעו לביתו אך לא מצאו אותו שם והחיפושים עדיין מתנהלים.ממד"א נמסר כי אחד הפצועים, גבר כבן 49, נפגע בגפיו והועבר לטיפול בבית החולים העמק. הפצוע השני הועבר עוד לפני הגעת מד"א לבית החולים האיטלקי בנצרת על ידי אמבולנס פרטי.

התלמידים לא נפגעו (סונארה)


יוסף פסחוביץ, פאראמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר: "במקום הייתה המולה רבה, גבר כבן 49 היה בהכרה מלאה עם סימני ירי, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו במצב בינוני לבית החולים".