זה התייר החשוד כ"אנס מהקריות"‎

הותרה לפרסום זהותו של החשוד מאזור הקריות. עם היוודע מעצרו בתחילת השבוע הודתה אמה של אחת המתלוננות לצעירה שהובילה להסגרתו: "עברנו תקופה לא פשוטה והמשטרה עשתה עבודה טובה"

מכחיש כל קשר למיוחס לו. טרטיאקוב (משטרת ישראל)

דניס טרטיאקוב הוא התייר האוקראיני שנעצר בחשד שלכמה מקרי אונס באזור הקריות - כך הותר היום (חמישי) לפרסום. טרטיאקוב נעצר בסוף השבוע האחרון בחשד לאונס שלוש נשים, אחת מהן נערה בת 16 שאותה תקף בסכין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתחילת השבוע שיבחה אמה של אחת המתלוננות נגדו את הצעירה שהובילה לזיהויו ולבסוף גם למעצרו של טרטיאקוב. "המעצר שלו זאת הבשורה הכי טובה שקיבלתי לערב החג", אמרה.

עם היוודע דבר מעצרו ביקשה האם להודות לצעירה האחרת שנאנסה גם היא בידי החשוד בנסיבות דומות, והביעה את שמחתה הרבה על התקדמות החקירה. "אני רוצה להודות לנאנסת השנייה", אמרה האם. "בחורה כזאת שעברה אונס אכזרי לא תשכח את הפנים שלו. המעצר שלו זו הבשורה הכי טובה שקיבלתי לערב החג. עברנו תקופה לא פשוטה, המשטרה עשתה עבודה טובה ואני מקווה שזה הוא שנתפס".

לטרטיאקוב, תייר בן 26 מאוקראינה, מיוחסות שלוש תקיפות מיניות שאירעו בתחילת השנה בקריות, בהן גם מעשה אונס אלים של נערה בת 16, שאותה על פי החשד אנס במחסן תוך שהוא חותך אותה בסכין יפנית.

עורך דינו מטעם הסנגוריה הציבורית הכחיש בשם מרשו את כל החשדות נגדו וטען כי מדובר בטעות בזיהוי. בדיון להארכת מעצרו אף טען הסנגור כי אחת המתלוננות העידה שהבחינה בקעקוע על ידו של התוקף, בעוד שלמרשו כלל אין קעקוע.