תיעוד: רוכב אופנוע משליך רימון לעבר ישיבה ביפו - ונמלט

המשטרה מנהלת מצוד אחר חשוד בהשלכת רימון הלם לעבר מבנה הישיבה. הוא תועד במצלמות אבטחה כשהוא משליך את הרימון, שלא התפוצץ, ואז מאבד שליטה על האופנוע, פוגע ברכב ומתרסק. לאחר התאונה החשוד ברח

מצוד אחר משליך רימון לעבר ישיבה: סמוך לשעה 23:00 אמש (שלישי) תועד רוכב אופנוע כשהוא משליך רימון הלם לעבר מבנה ברחוב טולוז ביפו שבו שוכנת ישיבת "שירת משה". הרימון לא התפוצץ, לא נגרם נזק ולא היו נפגעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מיד לאחר השלכת הרימון, הרוכב מיהר להימלט מהמקום, אך במהלך הבריחה - הוא היה מעורב בתאונה לאחר שהתנגש בכלי רכב חונים סמוך לזירה. למרות ההתרסקות, הוא הצליח לברוח. המקרה תועד במצלמות אבטחה, ובמשטרה עדיין מנסים לאתר את החשוד במעשה, כשנסיבות האירוע טרם ברורות.

על פי הנחיית מפקד מרחב יפתח נצ"מ דוד גז, הועברה חקירת האירוע לצוות החקירה המרחבי המיוחד והופנו כל המשאבים והאמצעים למיצוי מהיר ויעיל של החקירה לשם איתור החשוד.

מנהל הישיבה חנן הכסטר אמר בתגובה לאירוע: "היחסים בין התושבים בשכונה הם יחסים של כבוד הדדי וסיוע, השכנים היהודים והערבים כאחד. המקרה הזה הוא חריג ושייך למישור הפלילי, אנחנו משוכנעים שהמשטרה תדע לטפל היטב במקרה".