המשטרה: להעמיד לדין את ח"כ אורן חזן בגין תקיפה

חזן נחקר באזהרה בחשד שתקף את מנכ"ל עיריית אריאל עוד לפני שנבחר לכנסת. בתום החקירה טוענים במשטרה: יש תשתית ראייתית נגד חזן

ח"כ אורן חזן, ארכיון (פלאש 90 - הדס פרוש)

שוב מסתבך: המשטרה הודיעה היום (שלישי) כי היא ממליצה להעמיד לדין את ח"כ אורן חזן בחשד לעבירות של תקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה - עבירות שבוצעו לכאורה עוד לפני שנבחר לכנסת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך החקירה שהתקיימה ביאח"ה נחקר ח"כ חזן באזהרה, בחשד שבחודש אוקטובר 2014 - עוד לפני שהתמנה לחבר כנסת - תקף את מנכ"ל עיריית אריאל במשרדי העירייה במהלך ויכוח שהתגלע ביניהם על רקע הטלת עיקול בגין חוב לעירייה.

בוויכוח היה מעורב גם ראש העירייה ובעקבות תלונה שהוגשה למשטרה לאחר שחזן נבחר לכנסת הוחלט להעביר את החקירה ליאח"ה. גם ח"כ חזן במהלך החקירה התלונן נגד מנכ"ל העירייה, אך בתום החקירה התגבשה תשתית ראייתית שהובילה את המשטרה להמלצה להעמידו לדין.

"אין לי ספק שהתיק ייגנז". חזן (הדס פרוש, פלאש 90)

חזן: מקווה שהיועץ לא יושפע ממסע השטנה

ח"כ אורן חזן לא איחר להגיב: "אין בלבי ספק כי כאשר התיק יגיע ליועץ המשפטי לממשלה, שהוא הסמכות היחידה שקובעת ומקבלת החלטה בנושא, הוא יורה על גניזת התיק מחוסר אשמה, בדיוק כפי שעמד להיגנז, טרם בחירתי לכנסת".

חזן הוסיף: "אין לי ספק כי היועץ המשפטי יקבל החלטה מושכלת ולא פופוליסטית ולא יושפע מהעליהום התקשורתי וממסע הציד והשטנה המתנהל נגדי מזה חודשים. תיק זה, שבו אני התלוננתי ראשון, בנוי על אדני שקר ויריבות פוליטית. התיק נפתח מחדש מסיבות שעוד ידובר בהן".

"הדברים מדברים בעד עצמם ואני מאמין כי גורמי המשפט לא יגררו לקרנבל התקשורתי ולמסע ההסתה נגדי", הדגיש חזן. "אמשיך בתפקידי ובשליחות הציבורית בחריצות ובמסירות למען כלל הציבור, למען עם ישראל וארץ ישראל".