תלונה: אם שכרה חוקר פרטי כדי לבדוק אם בתה עוסקת בזנות

צעירה מתל אביב הגישה תלונה במשטרה נגד אמה, לאחר שלטענתה שכרה חוקר פרטי שיעקוב אחריה כדי לבדוק אם היא מספקת שירותי מין בתשלום. עוד טוענת הבת כי החוקר אף קיים עמה יחסי מין ותיעד את המעשה, וכי אמה איימה עליה שתפיץ את הסרטון, אם לא תעזוב את עבודתה. פרקליטה של הצעירה: "החוקר עבר על חוק הגנת הפרטיות"

תושבת תל אביב, בת 24, המתגוררת עם אמה, הגישה לאחרונה תלונה במשטרה שבה טענה כי אמה שכרה חוקר פרטי שירגל אחריה ויבדוק האם היא עובדת בזנות. לאחר שהחוקר יצר קשר עם הבת ואף נפגש עמה הוא תיעד אותה מעניקה לו שירותי מין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החוקר שנשכר לכאורה על ידי האם עקב אחר הבת והגיע ל"מכון בריאות" שבו היא עובדת - מקום המוכר כ"מכון עיסוי" בו לא ניתנים שירותי מין. החוקר לא הסתפק במציאת הבת, והתעקש לקבל ממנה עיסוי אירוטי כשהיא עירומה לחלוטין, בעוד הוא מתעד את האקט המיני בהיחבא.

האם, שראתה את התמונות המפלילות, הציגה אותן בפני בתה, דבר שהוביל לוויכוח ונתק ביניהן. כשהבת ההמומה גילתה שאמה שלחה אליה חוקר פרטי, היא הגישה תלונה בתחנת לב תל אביב כנגד האם והחוקר הפרטי בגין עבירות חמורות של חדירה לפרטיות, הטרדה, צילום ללא ידיעתה ושימוש בצילומים בכדי לבזות ולהשפיל - והכל תוך הטלת אימה של ממש.

"חדלי לעבוד - או שאפיץ את התמונות ואהרוס אותך"

אם לא די בתמונות שצולמו, טוענת האם כי בידיה גם סרטון המתעד את כל האקט המיני שהעניקה בתה לחוקר הפרטי. לטענת הבת, אמה איימה עליה כי תפיץ את התיעוד אם היא לא תחדול מעיסוקה. באחד הוויכוחים שפרצו ביניהן, טוענת הבת שאמה אמרה לה: "אני אמכור את התמונות ואהרוס אותך".

עו"ד דן נתיב (חדשות 2)


עו"ד דן נתיב, המייצג את הצעירה, פנה במכתב למשטרת תל אביב לאחר הגשת התלונה וביקש למנוע את הפצת התיעוד: "יש לחקור באופן בהול ביותר את החוקר הפרטי, שחטא לרישיונו, אם בכלל יש לו אחד. מדובר באדם שעבר עבירות חמורות ביותר על חוק הגנת הפרטיות".

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv

הצטרפו לדף הפייסבוק של עזרי עמרם