חשד: סגן ניצב ניהל קשר עם אשת עבריין

לפני כשבועיים הוצא מפקד תחנת מגדל העמק סגן ניצב עמי מועלם לחופשה כפויה, זאת עקב חקירת מח"ש המתנהלת נגדו בנוגע לקשר שניהל לכאורה עם אשת עבריין מוכר. על פי החשד הציע לה מועלם טובות הנאה והקלות לבעלה בתמורה לקיום יחסי מין. הוא אף חשוד בביצוע מעשה מגונה. עורך דינו בתגובה: "מדובר בתלונה מגמתית ושקרית"

(אילוסטרציה)

עוד מבוכה למשטרה: מפקד תחנת מגדל העמק, סגן ניצב עמי מועלם, הוצא לחופשה כפויה מהמשטרה בעקבות חקירת מח"ש המתנהלת נגדו בנוגע לקשר שניהל לכאורה עם אשתו של עבריין מוכר מאזור הצפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, במהלך הקשר בין השניים הציע לה סגן ניצב מועלם טובות הנאה והקלות לבעלה בתמורה לקיום יחסי מין. העבריין עצמו עצור כבר יותר מחצי שנה בגין שורת עבירות, בהם סחיטה ואיומים והצתה.

בנוסף לכך חשוד מועלם בעבירה של מעשה מגונה באותה אישה. בין היתר מחזיקים במח"ש בהודעות טקסט שמבססות לכאורה את החשדות הכבדים. בעקבות החשדות נגדו, הוא הוצא לחופשה כפויה כבר לפני יותר משבועיים.

עורך דינו של מפקד תחנת מגדל העמק מסר בתגובה: "מדובר בתלונה מגמתית ושקרית של אשת עבריין עצור שמנסה בכל דרך למלט את בעלה. בייאושה ערכה חלקי הודעות כתובות והוציאה אותן מהקשרן. מרשי סמוך ובטוח שבשעה שיוברר התוכן והקשר השיחות האמיתי, תופנה חקירה פלילית כנגד המתלוננת בגין תלונת כזב".