חשד: בעל קבוצת כדורגל העסיק שב"חים

בעלים של קבוצה בליגה הלאומית נעצר בחשד שהעסיק עובדים ללא אישור שהייה בעסק אחר בבעלותו. החוקרים שעצרו את האיש המוכר בעולם הכדורגל טוענים: "הוא לא סיפק הסברים מספקים"

(רויטרס)

חשד לפרשה פלילית נוספת בכדורגל הישראלי: בעלים של קבוצה בליגה הלאומית נעצר בחשד להעסקת שוהים בלתי חוקיים בעסק אחר אותו הוא מנהל. המשטרה תבקש היום להאריך את מעצרו של האיש, ששמו אסור בפרסום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמש (שלישי) משטרת מרחב שפלה ערכה מבצע מקיף, בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל אצל החוקרים. כשנכנסו השוטרים למסעדה בבעלות איש הכדורגל, הם גילו בתוכה מספר שוהים בלתי חוקיים.

להפתעת החוקרים הם גילו שבעלי המסעדה מוכר מפעילות בעולם הספורט. הוא נעצר ונלקח לתחנת המשטרה. לדעת החוקרים, החשוד לא סיפק הסבר מספק. הוא יובא הבוקר להארכת מעצר.

הפרשה הקודמת: כדורגלן חשוד בעבירות מין

שחקן נבחרת ישראל בכדורגל לשעבר נחקר לפני כחודש בחשד שביצע עבירות מין בצעירה, לאחר שפורסם לראשונה במהדורה המרכזית כי הצעירה הגישה נגד הכדורגלן תלונה במשטרה.

הצעירה הגישה שבוע קודם לכן את התלונה בתחנת לב תל-אביב וטענה כי תקף אותה מינית. לדבריה, השחקן ביצע בה את המעשים בשתי הזדמנויות שונות. במקביל, בעלה של המתלוננת הגיש אף הוא תלונה דומה במרחב דן של המשטרה.

במקביל לחקירת הכדורגלן, במשטרה זימנו לחקירה גם את המתלוננת ובכוונת החוקרים לעמת בין השניים. יחד עם זאת, לצד חקירת הכדורגלן, במשטרה מתייחסים בזהירות לתלונות שהוגשו נגדו בנושא.

פרקליטו של הכדורגלן טען לאחר זימונו לחקירה כי מדובר ב"עלילה נקמנית". "מתלוננת 'נזכרה' באירוע שלא התרחש לפני כשנתיים, וזאת לאחר שבן זוגה נתבע על ידי מרשי לפני כחודש", אמר עו"ד ארי שמאי. "אין לי ספק שגם משטרת ישראל תגיע למסקנה זו".