מטפלת נעצרה בחשד שהכתה תינוק בן 9 חודשים

אב מאזור המרכז הבחין כי בנו מתנהג באופן מוזר וכי על גופו סימני אלימות. הוא הגיש תלונה נגד המטפלת של בנו, שהודתה בחקירתה כי הכתה אותו והביעה על כך צער

אילוסטרציה (רויטרס)

תושבת המרכז בת 34 חשודה שהכתה תינוק בו טיפלה. אביו של התינוק הבחין בסימני אלימות והתלונן במשטרה. בחקירתה הודתה במעשים והביעה חרטה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האב, תושב רמת גן, הגיע אמש (ראשון) כדי להגיש את התלונה, וטען כי בנו בן התשעה חודשים מתנהג באופן מוזר וכי יש עליו סימני אלימות. הוא אמר כי הוא חושד במטפלת של בנו.

הבוקר עצרה המשטרה את המטפלת, תושבת המרכז בת 34, ובחקירתה הודתה במיוחס לה ואף הביעה צער על מעשיה. היא תובא היום בפני שופט בית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרה. משטרת מרחב דן שבה וקוראת להורים להיות ערניים לכל שינוי בהתנהגות ילדיהם.

חשד: טלטלה פעוט "כי הפריע לישון"

בתחילת החודש נעצרה סייעת בגן ילדים פרטי בפתח תקווה, בחשד שטלטלה בן 3 ששהה בו. חקירה ראשונית העלתה כי האירוע המדובר התרחש בשעות הצהריים, בזמן שהילדים בגן ישנו על מזרנים. על פי החשד, הסייעת ניגשה אל הפעוט, טלטלה אותו בעוצמה והשליכה אותו על המזרן. מאוחר יותר, כשהוחזר הפעוט לביתו, הוא סיפר לאמו כי הוא סובל מכאבים בידו שנגרמו לו על ידי הסייעת.

כששמעה אמו של הפעוט את הדברים, היא הגישה תלונה בתחנת המשטרה בפתח תקווה נגד הסייעת. במשטרה החליטו לעכב את הסייעת בת ה-49 המתגוררת בפתח תקווה. בחקירתה היא הסבירה כי הפעוט הפריע לשאר ילדי הגן לישון. בתום החקירה הוחלט במשטרה לעצור אותה.