חשד: תקפו מינית נערות בחוף הים

שוטרי מרחב ירקון הוזעקו לחוף הנכים בהרצליה לאחר שנערה בת 14 התלוננה כי שלושה גברים ביצעו בה מעשים מגונים. עם הגעתם נתקלו בנערה נוספת שהתלוננה כי הוטרדה במים. "המציל התריע שצעירות מתלוננות ושנשמור על ערנות", סיפרה עדת ראייה לחדשות 2 Online. שלושת החשודים נעצרו ויובאו הערב להארכת מעצר

המשטרה עצרה שלושה צעירים בני מיעוטים בחשד שהטרידו מינית וביצעו מעשים מגונים אתמול (שישי) במספר קטינות בחוף הנכים בהרצליה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית עולה ששלושת החשודים לקחו נערה בת 14 אל מאחורי מבנה בחוף ושם, כך על פי נחשד, ניסו לנשק אותה ולגעת בגופה. שוטרי תחנת גלילות של מרחב ירקון הוזעקו למקום לאחר שאמה של הנערה התקשרה לדווח על התקרית.

עם הגעתם של השוטרים ניגשה אליהם קטינה נוספת וטענה כי אחד משלושת החשודים נגע בה בזמן שרחצה בים. "המציל בחוף התריע במערכת הכריזה שמגיעות אליו צעירות ומתלוננות על הטרדה מינית בתוך המים", סיפרה לחדשות 2 Online צעירה שהייתה בחוף באותה שעה.

"המציל ביקש מהרוחצים להקפיד על ערנות ולדווח להם על אירועים חריגים", הוסיפה. "הוא אמר שבסך הכל הגיעו אליו שש צעירות להתלונן". לאחר מעצרם גילו במשטרה כרטיס אשראי גנוב ברשותו של אחד החשודים. הערב הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של עזרי עמרם