חשד: אח של אשת טלוויזיה סחר בסמים

ארבעה חודשים לאחר חשיפת מעבדה לגידול סם מריחואנה מסוג הידרו ביפו, עצרו חוקרי מרחב יפתח 3 חשודים בהפעלתה ובהפצת הסמים שגידלו. בין החשודים גם אחיה של מגישת טלוויזיה מוכרת, המרצה עונש מאסר בגין פרשת זיוף שבה היה מעורב

השלל: 30 ק"ג של מריחואנה, ארכיון (חטיבת דובר המשטרה)

חוקרי מרחב יפתח עצרו הבוקר (חמישי) שלושה חשודים, בהם אחיה של מגישת טלוויזיה מוכרת, בגין מעורבותם לכאורה בהפעלת מעבדת סמים שנחשפה ביפו בחודש אפריל האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בפשיטה על המעבדה נתפסו יותר מ-30 ק"ג של סם מסוג מריחואנה הידרו בשווי של כ-3 מיליון שקלים. מבדיקה ראשונית שבוצעה בניסיון להתחקות אחר מפעיליה עלה כי מדובר בדירה שכורה, כשזהותו של השוכר מזויפת.

בתום חקירה מאומצת שבמהלכה חשפו החוקרים התקן נייד ועליו ראיות נוספות, עצרו היום צוותי התשאול של מרחב יפתח בפיקודו של רפ"ק אסף ברנס שלושה חשודים בהפעלת המעבדה, המעורבים גם בייצור הסמים ובהפצתם.

העצורים הם אב ובנו, תושבי יפו, בעוד שהחשוד השלישי – שכבר עצור בגין פרשה אחרת – הוא אחיה של מגישת טלוויזיה מוכרת. השלושה יובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

עו"ד ישר יעקובי, שמייצג את החשוד מטעם הסניגוריה הציבורית, אמר כי "מרשי מכחיש כל קשר לסמים. לטענתו, המקום אינו שייך לו ואין לו הכרות אמיתית עם המעורבים האחרים בפרשה".