נמשך המצוד אחר החשוד בכריתת היד

המשטרה פונה לציבור בבקשה לסייע באיתור החשוד בכריתת כף ידו של צעיר אריתראי בבני ברק לפני כחודש. כל המזהה את החשוד שתועד במצלמות אבטחה מתבקש להתקשר למוקד 100 של המשטרה

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר החשוד בכריתת כף ידו של צעיר אריתראי בן 25 בבני ברק לפני כחודש. מהמשטרה נמסר כי גובהו של החשוד הוא 1.70 מטר, גוון עורו בהיר ושיערו קצוץ. כל המזהה את החשוד מתבקש להתקשר למוקד 100 או למספר הטלפון 03-6104500/533.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עוו'אד וולדמרים, הצעיר האריתראי, הותקף כשהמתין למונית שירות בבני ברק. החשוד הגיח לפתע וכרת את כף ידו באמצעות סכין. במאמץ רב הצליחו הרופאים בבית החולים תל השומר להציל את ידו של וולדמרים.

"מישהו בא עובר מכיוון תל אביב לכיוון פתח תקווה", שיחזר וולדמרים בשיחה עם חדשות 2. "הוא אמר לי 'מה אתה מסתכל עליי. אני לא מסתכל עליך. למה אתה מסתכל? חכה פה, אני אביא סכין, אני אחתוך אותך".

בתוך כמה דקות חזר האיש ובידו סכין קצבים ארוכה ותקף את וולדמרים. "פתאום הוא בא, הוא לידי, היה לו סכין גדול", תיאר וולדמרים. "הוא עושה לי ככה, ונפלה היד שלי על הרצפה. ראיתי דם". כוחות מד"א הגיעו למקום ופינו את הצעיר לבית החולים תל השומר.