"איפה לנשק אותך?". פיתה "בת 12" - ונעצר. האזינו

גבר בשנות ה-20 לחייו נעצר בחשד לביצוע עבירות מין, לאחר שוחח עם מי שחשב שהיא קטינה בת 12. עד מהרה קיבלו השיחות המוקלטות ביניהם אופי מיני. בסוף נקבעה פגישה - שם חיכו לו השוטרים. האזינו

בלעדי: תושב המרכז כבן 28 נעצר בסוף השבוע לאחר שניסה לשדל "נערה בת 12" למפגשים מיניים, זאת מבלי לדעת כי "הקטינה" היא למעשה צייד וציידת פדופילים. הקלטות השיחות בין הצדדים הגיעו לידי חדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי המיוחס לו, החשוד הכיר את המתחזה בצ'ט ברשת בתיווכו של אדם אחר שנרתם למאמץ המשטרתי להביא ללכידתם של עברייני מין. כשהוא משוכנע כי מדובר בילדה בת 12, פתח החשוד במסע שידול רווי בהתבטאויות מיניות.

באחת התכתובות שהתקיימה ביניהם מנסה החשוד לעודד את הילדה להיפגש עמו, חרף תהיותיה על סיבותיו לכך לנוכח פער הגילאים ביניהם. "אז למה בא לך להיפגש איתי? אני רק ילדה קטנה ואתה גדול", שאלה המתחזה. "כי בא לי להרגיש צעיר יותר, לחוות משהו עם מישהי בגיל שלך", השיב החשוד, שאף הציע לילדה תשלום של 300 שקלים כתמריץ לפגישה עמו.

לאחר מספר שיחות צ'ט החלו השניים לשוחח בטלפון. גם אז לא חשד לרגע כי הוא מדבר עם בת 20 הפועלת להפלילו.

חלק מההתכתבות ביניהם ברשת

קטע מאחת משיחות הטלפון שקיימו השניים

חשוד: זה יישאר הסוד שלנו?

"בת 12": כן, אני לא מספרת להורים שלי הכול. יש לי סודות מההורים.

חשוד: איך ניפתח אחד לשני?

"בת 12": אני לא יודעת. אתה גם לא מספר לי. אני לא מבינה מה זה 'דברים של גדולים'. מה אתה רוצה שנעשה?

חשוד: התנשקת פעם?

"בת 12": לא.

חשוד: וכשאת לבד, את נוגעת בעצמך?

 

"בת 12": לא... למה אתה שואל אותי?

 

חשוד: לדעת.

"בת 12": למה אתה רוצה לדעת את זה?

חשוד: כי אני רוצה לדעת אם כשניפגש נוכל לראות אחד את השני ככה.

"בת 12": מה זאת אומרת? לראות איך?

חשוד: ערומים.

"בת 12": אתה רוצה שנראה אחד את השני ערומים?

חשוד: כן.

לאחר מכן מתאר החשוד באוזניה כיצד הוא ינשק אותה בפיה ובחלקים נוספים בגופה. ביום שישי האחרון נעתרה ה"מתחזה" להפצרותיו של החשוד ותיאמה עמו מפגש במקום ציבורי ברמת גן. עם הגעתו למקום נלכד החשוד בידי שוטרי תחנת העיר שהוזעקו לזירה.

ד' הוא אב לילד בן 6, שהחליט להתגייס למשימה - ושוחח עם החשוד כשהוא מתחזה לבת 12. "נכנסתי לאינטרנט וחשכו עיניי", הוא סיפר לחדשות 2 Online. "הייתי בהלם ממה שקורה ברשת, ואני חייב לציין לטובה את המשטרה שעשתה עבודה מצוינת ועצרה אותו מיד".

בדיון שנערך בבית משפט השלום בתל אביב להארכת מעצרו ביום ראשון האחרון, ביקש נציג המשטרה להמשיך ולהחזיק בחשוד במעצר בגין חשד סביר לעבירות של הטרדה והתנכלות מינית, וניסיון לבצע מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14. "נראה כי קיימות ראיות לכאורה המקימות חשד סביר כי החשוד עבר את העבירות", ציינה השופטת כרמלה האפט, בדיון והאריכה את מעצרו בארבעה ימים בנימוק כי שחרורו עלול להוביל לשיבוש הליכי חקירה וסיכון ביטחון הציבור.

במשטרה אמרו בתגובה כי החשוד נעצר בחשד להתנכלות והטרדה מינית, והוא יובא מחר בשנית להארכת מעצרו בבית המשפט.

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני