5 יואשמו באונס קבוצתי של צעירה

כתבי אישום יוגשו בימים הקרובים נגד חמישה חשודים במעורבות באונס קבוצתי של צעירה בשנות ה-20 לחייה בראשון לציון. הצהרת תובע הוגשה נגד החמישה, אולם הם ממשיכים להכחיש את החשדות המיוחסים להם. מנגד, המשטרה טוענת כי בידיה ממצאי די.אן.איי המצביעים על ביצוע עבירות המין

אילוסטרציה (חדשות 2)

המשטרה הגישה היום (שלישי) הצהרת תובע נגד חמישה חשודים בגין עבירות מין שביצעו לכאורה בצעירה בשנות ה-20 לחייה, תושבת ראשון לציון, לפני כחודש. כתבי אישום יוגשו נגד החמישה בימים הקרובים בגין שורת עבירות: חטיפה לשם חבלה או עבירת מין, בעילה שלא בהסכמה חופשית, כליאת שווא, תקיפה הגורמת חבלה ממש ומעשה מגונה באדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי חומר החקירה, הצעירה שהתה במועדון סנוקר שכונתי בראשון לציון. סמוך לשעה ארבע לפנות בוקר היא נראתה כשהיא עוזבת את המקום וחלק מהחשודים יוצאים אחריה. שלושה מהם ניסו לשכנע אותה להתלוות אליהם, היא סירבה, אבל החשודים לא ויתרו.

על פי החשד, הם גררו אותה לכיוון הדירה שלהם, היא צעקה לעזרה אבל אף אחד לא שמע את זעקותיה. אולם לטענת פרקליטיהם מהסנגוריה הציבורית - עו"ד איתי בן נון, עו"ד ניל סיימון, עו"ד גיא בן צבי ועו"ד פאדי חמדאן - החשודים מכחישים את החשדות המיוחסים להם.

במשטרת ראשון לציון, לעומת זאת, טוענים כי תוצאות בדיקת הדי.אן.איי מצביעות באופן חד משמעי על ביצוע של עבירות מין בצעירה לכאורה. עו"ד גיל גבאי, המייצג את אחד החשודים מטעם הסנגוריה הציבורית, דרש מבית המשפט לפרסם פעולות חקירה שבוצעו בחשוד שהוא מייצג, אלא שהמשטרה הגישה לשופט דוחות סודיים וחסויים, והשופט השתכנע שיש ממש בבקשת המשטרה והשאיר את צו איסור הפרסום על כנו.