שדד קיוסק באיומי אקדח, תועד - ונעצר

תושב שדרות נכנס לפיצוציה בעיר שלף אקדח ואילץ את המוכר להביא לו את כל הכסף שבקופה. החשוד נמלט מהמקום עם שלל של 2,000 שקלים, אך נעצר כעבור יממה בזכות הסרטון שבו תועד השוד המזויין. בעל הקיוסק פחד להתלונן כי הכיר את השודד

חשוד בשוד מזויין של קיוסק בשדרות נעצר בזכות מצלמות האבטחה שתיעדו אותו מאלץ באיומי אקדח את המוכר לתת לו את הכסף שבקופה. שוטרים שצפו בסרטון עלו על עקבותיו של האיש, תושב שדרות בשנות ה-30 לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השוד התבצע ביום חמישי האחרון ברחוב יהדות איטליה בשדרות. בעל הקיוסק אמנם לא דיווח למשטרה על האירוע, אבל מידע שהתקבל אצל רכז המודיעין של משטרת שדרות הוביל את השוטרים אל המקום.

בתום חקירה מהירה ולאחר שצפו בסרטון מצלמות האבטחה של הקיוסק, התחקו השוטרים אחר עקבותיו וזהותו של החשוד במעשה ועצרו אותו. כשנשאל המוכר על ידי חוקרי משטרת שדרות מדוע לא התלונן, הוא סיפר כי הוא מכיר את השודד ופחד שמא יפגע בו בעקבות תלונתו.

"פעילות מבצעית נחושה"

בסרטון נראה החשוד נכנס לקיוסק, מסתובב ומחפש משהו לקנות. בשלב מסוים הוא ניגש לדלפק, שולף אקדח ומאיים על המוכר, תוך שהוא דורש לקבל את הכסף מהקופה. הוא נמלט מהמקום כשברשותו שלל של 2,000 שקלים.

יממה לאחר השוד, נעצר החשוד בביתו על ידי שוטרי הסיור של משטרת שדרות. בחקירתו הכחיש כל קשר למעורבותו באירוע וזאת על אף שנצפה בבירור בסרטוני מצלמות האבטחה. בית המשפט האריך את מעצרו בארבעה ימים והיום צפויה פרקליטות מחוז דרום להגיש נגדו כתב אישום.

מפקד משטרת שדרות סנ"צ אפי שימן ציין כי על אף שלא התקבלה תלונה במשטרה על ידי בעל הקיוסק, נחישות השוטרים הובילה לחשיפת האירוע ובהמשך למעצר החשוד: "בעזרת מאמץ מודיעיני שתורגם לחקירה מהירה ובהמשך לפעילות מבצעית נחושה עצרנו את החשוד בביתו".