חשד: הורים פגעו בבתם התינוקת

זוג הורים צעירים מהדרום נעצרו לאחר שבית החולים דיווח למשטרה על פגיעה בתינוקת בת שנה וחצי. ילדיהם הנוספים של ההורים הועברו להשגחת בני משפחה אחרים בזמן המעצר והחקירה

אילוסטרציה (רויטרס)

חוקרי המשטרה עצרו אתמול (רביעי) זוג הורים מהדרום בחשד לפגיעה פיזית בבתם בת השנה וחצי. התינוקת פונתה לבית החולים עם חבלות ומעצרם של ההורים, החשודים בהתעללות, הוארך ביממה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההורים, בשנות ה-20 לחייהם, נעצרו בעקבות דיווח מבית החולים סורוקה בבאר שבע אודות תינוקת שהגיעה עם חבלות. לדברי המשטרה, הפציעות "אינן תואמות את ההסבר אותו סיפקו ההורים לרופאים".

החוקרים עיכבו את ההורים לחקירה ובסיומה הם נעצרו. דיווח בנושא הועבר לגורמי הרווחה ולבני משפחה, שלקחו אחריות על ילדי המשפחה בזמן מעצרם של ההורים. קצין החקירות של התחנה ציין כי החקירה נמצאת בראשיתה.

עו"ד פאולה ברוש, שמייצגת את האם מטעם הסניגוריה הציבורית, אמרה לאחר הארכת המעצר: "מדובר באישה צעירה ללא עבר פלילי ושמעולם לא הייתה אף תלונה לגבי הטיפול בילדיה. חשוב לציין שמדובר באירוע שהתרחש לפני יותר מחודש ולא ברור כלל מדוע נדרש מעצר של שני ההורים המהווה פגיעה בתא המשפחתי בו ישנם שני פעוטות".

"האישה מכחישה כל קשר לחשדות, משתפת פעולה באופן מלא ומסרה את גרסתה לאירוע", הוסיפה עו"ד ברוש. "לאור כל העובדות שעולות מהתיק החליטה הסניגוריה הציבורית להגיש ערר על משך המעצר".