הפורצים התחבאו, האזרח כיוון את השוטרים

אזרח שהתקשר לדווח על פריצה כיוון את שוטרי הסיור אל הדירה בירושלים. השוטרים עצרו שני בני מיעוטים בחשד שפרצו לבית בזמן שדייריו ישנים. החשודים ניסו להימלט מהשוטרים, אך נמצאו לאחר שהתברר כי התחבאו באחת המיטות

המשטרה עצרה לפנות בוקר (רביעי) שני בני מיעוטים בחשד שניסו לפרוץ לדירת מגורים בירושלים. על פי החשד, השניים ניסו להסתתר במיטה באחד מחדרי הדירה, בזמן שבעלי הדירה ישנים בחדר אחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שוטרי תחנת לב הבירה הוזעקו לדירה בעקבות שיחה למוקד 100 של המשטרה, בה התריע אדם המתגורר בסמוך למקום כי הוא מזהה שני בני אדם חשודים מנסים לפרוץ לדירת שכניו כשפנסים בידיהם. המוקדנית העבירה את הקריאה לניידות סיור שהגיעו למקום ויצרה שיחת ועידה בין המתלונן לשוטרים, שכיוון אותם לדירת המגורים.

השוטרים שהבחינו בחלון פתוח, התמקמו בסמוך לפתחי הדירה והבניין ונערכו לכניסה לבית. הפורצים שניסו לצאת מהדירה עם דרך החלון נתקלו בשוטרי הסיור, נמלטו לתוך הדירה וניסו לברוח דרך הדלת הראשית. כשפתחו את הדלת נתקלו בצוות שוטרים נוסף שקרא להם לעצור, והם נמלטו לאחד מחדרי הדירה.

השוטרים שנכנסו לתוך הדירה, הבחינו בחדר השינה בבעלי הבית כשהם ישנים. בחדר שינה נוסף הבחינו השוטרים ברכוש רב זרוק על הרצפה ובשני החשודים כשהם מסתתרים במיטה.

שוטרי הסיור עצרו את השניים, גבר בן 26 המתגורר בשטחים ונער נוסף ממזרח ירושלים. בחיפוש על גופם נמצא חלק מהרכוש הגנוב. החשודים הובאו לבית משפט השלום בירושלים ומעצרם הוארך עד מחר.