"עבריינים לחצו שאתלונן נגד גולן"

חקירת האזנות הסתר לאייל גולן: צעירה שהתלוננה בעבר נגד הזמר טוענת כי הציעו לה ולחברותיה כסף תמורת הגשת התלונה. משטרת תל אביב חוקרת את עדותו של גולן, שלפיה ייתכן שאנשים מוכרים בעולם הבידור הישראלי התקינו את מכשירי הציתות בביתו

האם הזמר המצליח בישראל נרדף על ידי עבריינים? אמש (שני) התלונן אייל גולן במשטרה שחוקרים פרטיים מצאו בסביבתו מכשירי האזנה. לחוקרים סיפר גולן שהוא חושד שמי שצותת לו הוא גם ש"ארגן" את הקטינות שהתלוננו נגדו על עבירות מין - תלונות שנמצאו שקריות. היום מקבלת גרסתו חיזוק מפתיע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"יש עבריינים שמעורבים בזה", אומרת ט', בת 18 שהתלוננה נגד גולן בפרשה הקודמת. לדבריה, עבריינים הפעילו לחץ על קבוצת הנערות כדי שיגיעו למשטרה להתלונן. "חברות שלי קיבלו טלפון, איימו עליהן שכדאי להן להפיל את אייל, שזה יעשה להן רק טוב, שהן יקבלו כסף, סכומים הזויים. ואלה בנות שצריכות את הכסף".

"יום אחד התקשרו לאחת מהבנות ואמרו לה 'את חייבת לשקר'", הוסיפה ט'. "גם אני שמעתי את זה בשיחת טלפון. הם פשוט אמרו 'תגידי גם דברים לא נכונים'". עדותה של ט' ועדות חברותיה נמצאו לא אמינות ושקריות בפרשה הקודמת והתיק נגד גולן נסגר. הוא אומנם נוקה מהחשדות הפליליים אך החקירה נגדו הציגה התנהלות מינית שנויה במחלוקת. אביו, דני ביטון, הורשע בביצוע עבירות מין בקטינות.

היום אומרת ט' כי היא מוכנה למסור עדות במשטרה. "אין לי בעיה ללכת למשטרה ולפתוח את כל מה שיש", היא אומרת. "אז פחדתי אבל היום כבר התחילו להתגלות דברים וכבר אין לי מה לפחד".

אייל גולן מסר לחוקרים מספר שמות של אנשים שלדעתו עשויים היו להתקין את מכשירי הציתות. חלקם שמות מוכרים בעולם הבידור שכנראה גם יזומנו לחקירה בקרוב. ט' מעריכה שהיא יודעת מי התקשר לקטינות, אך היא מסרבת לומר זאת מול המצלמה. "אלה אנשים שפשוט רוצים להרוס לאייל את הקריירה", היא אומרת.