עקב וצילם ילדות ונשים מתחת לשמלה

משטרת נתניה עצרה תושב העיר בן 47 החשוד שנהג לצלם את אבריהן המוצנעים של נשים שלבשו שמלות וחצאיות. מחקירתו עולה כי עקב אחר הנשים, התכופף לרגליהן וצילם מתחת לבגדיהן. מפקד משטרת נתניה: "החשוד לא בחל באמצעים"

תושב נתניה בן 47 נעצר בחשד שביצע עבירות מין בנשים, על ידי צילום אבריהן המוצנעים. על פי החשד, האיש נהג לאתר נשים לבושות בחצאיות, לעקוב אחריהן ובלי ששמו לב היה מצלם באמצעות טלפון סלולרי מתחת לבגדיהן. היום (חמישי) יוגש נגדו כתב אישום בבית משפט השלום בפתח תקווה לצד בקשה למעצרו עד תום ההליכים נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהחקירה עולה כי החשוד נהג בהזדמנויות שונות לאתר נשים באזור השרון הלובשות חצאיות או שמלות. הוא עקב אחריהן, התקרב אליהן והתכופף ליד רגליהן. תוך כדי המעשה - הושיט את ידו בין רגליהן בכדי לצלם.

החוקרים חושדים כי בידי האיש מאות תמונות וסרטוני וידאו המתעדים קטינות ונשים במצבים אינטימיים שונים, בין היתר בתאי הלבשה בעודן מחליפות בגדים, מתחת לשמלתן,  בעודן נמצאות בחנויות שונות או עולות במדרגות נעות.

"מדובר באירוע קשה של חשד לפגיעה בפרטיות ומעשה מגונה ללא בחילה באמצעי ובדרך השגתו", אמר מפקד תחנת נתניה, ניצב-משנה דורון תורג'מן. "האירוע נחקר במלוא חומרתו".