כדורגלן העבר אושרי אלפסי נעצר עם סמים ברכבו

במהלך פעילות נגד סחר בסמים באזור המרכז, ביקשו שוטרי ימ"ר תל אביב מאלפסי, שחקן מ.ס. אשדוד לשעבר לעצור את רכבו, אך הוא לא נעתר. אלפסי ניגח את ניידת המשטרה וניסה לברוח מהמקום. כשנתפס, נמצאו ברכבו סמים מסוגים שונים. עורכת דינו: הוא מכחיש

המשטרה עצרה (אמש) אושרי אלפסי, שחקן מ.ס. אשדוד לשעבר בחשד לעבירות סמים, במהלך פעילות של ימ"ר תל אביב שהתקיימה בעקבות מידע מודיעיני מוקדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בשעות הערב באזור המרכז, כאשר השוטרים ביקשו מאלפסי לעצור את רכבו לאחר שעורר את חשדם, אך הוא בתגובה ניסה להימלט מהמקום.

אלפסי, שנודע גם בשל מערכת היחסים שהוא מנהל הדוגמנית טהוניה רובל, סירב לעצור את רכבו ואף ניגח את ניידת המשטרה. הוא לא הצליח להשלים את בריחתו ונעצר. השוטרים מצאו בכלי הרכב סמים מסוגים שונים. בית הדין האריך את מעצרו עד ליום א'. עורכת דינו רותם טובול אמרה בתגובה כי הוא נחקר ומכחיש את המיוחס לו.

עו"ד רותם טובול (יח"צ)

אין מדובר בפעם הראשונה השבוע שבה דמות מוכרת מעולם הכדורגל המקומי מסתבכת: אמש נחקר באזהרה כוכב עבר של נבחרת ישראל בחשד לעבירות מין בצעירה.

הוא עומת איתה ועם בעלה במהלך חקירתו, ושוחרר למעצר בית בן חמישה ימים. פרקליטו, עו"ד ארי שמאי הכחיש את הטענות נגדו וטען שהמתלוננת פעלה מתוך נקם, בשל סכסוך משפטי בין הכדורגלן לבעלה.