הירי בטביב: שם השחקן החשוד נחשף

דימיטרי רובינסקי, שחקן מכבי הרצליה, הוא הכדורגלן החשוד במעורבות בניסיון הרצח של איש העסקים אלי טביב. מוקדם יותר השבוע נעצר גם החשוד המרכזי בפרשה. לרובינסקי מיוחסת לכאורה גם מעורבות ברצח העבריין בר חזק בחודש מרס האחרון, ובמשטרה מעריכים כי שני החשודים נשכרו בידי צד שלישי כדי לפגוע בטביב

טביב לאחר הפציעה, ארכיון (חדשות 2)

דימיטרי רובינסקי, שחקן מכבי הרצליה, הוא הכדורגלן שנעצר אתמול (שלישי) בחשד למעורבות בירי לעבר איש העסקים אלי טביב - כך הותר היום לפרסום. מעצרו הוארך בחמישה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשדות המיוחסים לו, הכדורגלן היה לכאורה מעורב גם ברצח העבריין בר חזק מחולון, שנורה למוות בחודש מרס האחרון. הוא נחקר החל מאתמול, וכאמור בית משפט השלום בתל אביב האריך היום את מעצרו.

מעצרו של הכדורגלן בא בהמשך לחקירתו של ישראל חיים קדושים שנעצר שלשום בחשד לביצוע הירי לעבר טביב לפני כשלושה חודשים. העובדה כי לאירוע לא קדם כל קשר בינו לבין טביב מחזקת את השערת החוקרים כי קדושים נשכר למשימה בידי צד שלישי.

בניגוד למניע שייחסו במשטרה לשניים, כעת גובר החשד כי ניסיון הפגיעה בטביב היה על רקע סכסוך מול גורמים עבריינים ללא קשר ישיר לבעלותו על מועדון בית"ר ירושלים. בדיון להארכת מעצרו של קדושים דחה פרקליטו כל ניסיון לקשור אותו לאירועים. "טביב מסוכסך עם עבריינים", אמר עוה"ד שי נודל. "גם לפני האירוע הזה הניחו רימון מתחת לרכבו".