נעצר חשוד בניסיון החיסול של אלי טביב

המשטרה עצרה עבריין מאזור המרכז בחשד שירה באיש העסקים ובעלי קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים סמוך לביתו בכפר שמריהו לפני 4 חודשים. טביב נפצע בידו באורח קל כתוצאה מהירי

נעצר חשוד בניסיון הרצח. אלי טביב

המשטרה עצרה היום (ראשון) עבריין מוכר מאזור המרכז, בחשד שניסה לרצוח את איש העסקים ובעליה של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים אלי טביב בחודש מרץ האחרון. מהחקירה עולה כי האיש שנעצר חשוד גם בניסיון רצח של עבריין אחר. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני ארבעה חודשים נורה טביב סמוך לביתו בכפר שמריהו. כתוצאה מהירי הוא נפצע בידו באורח קל ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים מאיר בכפר סבא. הרקע למעשה אינו ברור בשלב זה.

כשנשאל טביב אם הרקע לאירוע הוא עסקיו הפרטיים או מעורבותו בעולם הכדורגל השיב כי "לא מדובר בעניין עסקי. הרקע למעשה קשור לעולם הספורט" והוסיף כי "בטח שלא מדובר באוהדי בית"ר ירושלים".

ביתו של טביב בכפר שמריהו, ארכיון (אייל בן שמחון)

זוהי אינה ההסתבכות הראשונה של טביב, שבעבר נזרקו שני רימונים לעבר ביתו. איש העסקים החזיק בעבר בבעלות על הקבוצות הפועל כפר סבא והפועל תל אביב. התקופה בה היה בעליה של קבוצת הפועל תל אביב נודעה כסוערת במיוחד. יחסיו של טביב עם אוהדי הקבוצה עלו על שרטון, והוא נאלץ למכור את אחזקותיו בקבוצה על רקע מחאת אוהדיה שפעלו על מנת לגרשו מהקבוצה.