12 נעצרו בחשד שפיתו ילדות ברשתות חברתיות באינטרנט

שוטרים שהתחזו לילדות בנות 11 ו-12 ברשתות חברתיות שונות קיבלו הצעות מגונות מגברים בוגרים, כולל הצעה לקיים יחסי מין בתשלום, לבצע מעשים מיניים בגופן והדרכה כיצד לבצע אקטים מיניים בוטים. חלקם שוחחו עם שוטרת שהתחזתה לילדה בטלפון ושלחו תמונות עירום של עצמם. לאחר שאותרו טכנולוגית, תריסר חשודים נעצרו

חשד: פיתו קטינות בחדרי צ'אט. אילוסטרציה (חדשות 2)

שוטרי היחידה המרכזית עצרו 12 בני אדם בחשד שעברו עבירות מין נגד קטינים ברשת האינטרנט. על פי החשד, הם שלחו תמונות פורנוגרפיות וניהלו שיחות בעלו אופי מיני עם קטינות, אחד מהם אף הציע לאחת מהן תשלום תמורת קיום יחסי מין בזמן שהוא חשב שהוא מדבר עם ילדה בת 12. תריסר החשודים יובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך פעילות יזומה של מחלק הנוער ביחידה המרכזית של מחוז מרכז בחודשים האחרונים, נעצרו הבוקר החשודים, ממקומות שונים ברחבי הארץ, אשר ניהלו התכתבויות בעלי תוכן מיני עם קטינים וקטינות ברשתות החברתיות השונות באינטרנט.

במסגרת הפעילות, יצרו החוקרים דמויות וירטואליות ברשת של קטינות תחת כינויים שונים ונכנסו לחדרי צ'אט באתרים. במהלך תקופת הפעילות יצרו קשר עם אותן "קטינות" מעל ל-30 חשודים אשר ביצעו עבירות מין בדרגות חומרה שונות, לדעת המשטרה, גם לאחר שהוברר להן כי ה"קטינות" הינן ילדות בנות 11 או 12.

הציעו מאות שקלים תמורת קיום יחסי מין

במהלך שיחות הצ'אט עם השוטרים שהתחזו לילדות, שלחו חלק מהחשודים קישורים לתוכן מיני ותמונות עירום של עצמם, הפעילו מצלמת רשת וביצעו מול המצלמה מעשה מגונים והנחו את ה"קטינות" כיצד לבצע פעולות מיניות בגופן.

חלק מן החשודים ביקשו לעבור לשיחות טלפון או לשיחות דרך רשת האינטרנט, כאשר את השיחות הטלפוניות ביצעה שוטרת שהתחזתה לקטינה. במהלך השיחות הטלפוניות הציעו חלק מהחשודים למי שהציגו את עצמן כבנות 11 או 12 "הדרכה מינית" בוטה, ופנו אליהם בין השאר בהסברים לביצוע אקטים מיניים בוטים. אחד החשודים הציע לקטינה סכום כסף של מאות שקלים תמורת קיום יחסי מין, וחשוד אחר הציע לקיים יחסי מין בבית מלון.

הבוקר, לאחר איסוף הראיות בידי המשטרה, נעצרו 12 חשודים אשר זוהו לאחר עבודת איתור טכנולוגית. החשודים הועברו לחקירה בגין שורה של חשדות, לרבות ניסיון אינוס, ניסיון לגרום למעשה מגונה בקטין, ניסיון למעשה מגונה בקטין וניסיון להטרדה מינית של קטין מתחת לגיל 15. העצורים יובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשל"צ.