באר שבע: אזרח הבריח כנופיית פורצים במכות

עובר אורח שהפתיע קבוצת פורצים בשעת מעשה הפגין קור רוח מפתיע כשהעמיד פנים כי הוא מסייע להם במלאכתם. רק לאחר שנתנו בו את אמונם - תקף אותם הצעיר במכות והבריח אותם מהמקום. שוטרים שהועזקו לזירה פתחו במצוד אחר החשודים

שלושה רעולי פנים שניסו לפרוץ לבית עסק בבאר שבע הופתעו בידי עובר אורח, שבתחילה העמיד פנים כי הוא מסייע להם ואז תקף אותם במוט ברזל שבו השתמשו לפריצה. האירוע המוזר תועד במצלמות האבטחה. שוטרים שהוזעקו למקום פתחו במצוד אחר הפורצים שהצליחו להימלט ועצרו אחד מהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראה אחד החשודים כשהוא מנסה להרים בכוח את סורג הגלילה של החנות בזמן ששניים משותפיו מנסים להזדחל מתחת לפתח. כעבור שניות ספורות נקלע למקום צעיר עובר אורח שאינו מהסס ומחליט להצטרף אל הפורצים ולסייע להם במשימתם.

התפנית בעלילה החלה לאחר שהתברר כי העזרה שהגיש להם הצעיר לא הייתה, אלא למראית עין בלבד - בזמן ששניים מהחשודים שהו בתוך החנות, אחז הצעיר בלום ששימש אותם במהלך הפריצה והלם בעזרתו בראשו של שותפם שנותר בחוץ. בשלב זה ניסו החשודים למלט את עצמם מתוך החנות, תוך שהצעיר ממשיך להכות בהם בעודם נסים מהמקום.

צוותי משטרה שהוזעקו לזירה פתחו במצוד אחר הפורצים, שנמלטו מהמקום במכונית הונדה אקורד שחורה. כעבור מספר דקות התקבל דיווח על הרכב החשוד כשהוא נוסע בפראות ברחוב המשחררים הסמוך. במהלך מרדף שנערך בעקבותיהם התנגשו החשודים באחד מכיכרות התנועה והחלו להימלט רגלית מהמקום. מאוחר יותר הוחלט במשטרה לחקור את הצעיר, זאת בעקבות הממצאים מהם עלה כי הכה את החשודים האחרים.