דרך השלום? הוצת הרכב של מנהלו המוזיקלי של טסי

בתחילת השבוע הודיעה המשטרה להרצל משה, שטוען כי ייצג בעבר את הזמר המוכר, כי הוא חשוד בהצתת רכבו של המנהל המוזיקלי של טסי, יעקב למאי. אלא שכעבור כמה שעות הוא שוחרר: "הופתעתי מאוד, עצרו אותי רק בגלל התביעה שהגשתי נגדו". משה תובע מלמאי וטסי שני מיליון ש"ח בטענה שיש לו חלק בלית מבוטל בהצלחה של הזמר

פאר טסי (חדשות 2)

ביום ראשון האחרון קיבל הרצל משה, מי שטוען כי היה בעבר אמרגנו של הזמר פאר טסי, טלפון ממשטרת מרחב יפתח. על הקו היה קצין חקירות שהודיע לו כי הוא חשוד בהצתת רכבו של יעקב למאי, המנהל המוזיקלי של טסי, וכי הוא מתבקש להגיע לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הרצל הגיע לתחנת המשטרה כשהוא מלווה בסנגורו, עו"ד בנימין מלכא. החוקרים טענו כי הוגשה נגדו תלונה על שהצית את הג'יפ היוקרתי של למאי. "הייתי מופתע מאוד", אמר הרצל לחדשות 2 Online. "אני יודע שיש ללמאי ג'יפ יוקרתי שעולה מאות אלפי שקלים אבל חוץ מזה אני לא יודע שום דבר. אמרתי לחוקרים שאני לא הכתובת".

בתום חקירה של מספר שעות הוא שוחרר לביתו. בשיחה עמנו הבהיר כי שוחרר כי למשטרה לא היה כל מידע נגדו. "השם שלי נכנס שם רק בגלל התביעה שהגשתי נגד למאי וטסי".

הרצל תובע את טסי ומנהלו האומנותי: "יש לי חלק מרכזי בהצלחה שלו"

לפני כשבועיים הגיש הרצל תביעה בסך 2 מיליון שקלים לבית משפט השלום בתל אביב נגד טסי ולמאי. בתביעתו טען שיש לו חלק מרכזי בהצלחתו של הזמר, שהוא גילה אותו ושבשנים האחרונות טסי התנער ממנו. טסי מצידו הכחיש מכל וכל את הטענות.

"ברור שאין להרצל יד ורגל בחשדות", אומר עו"ד מלכא, פרקליטו של הרצל. "מדובר בניסיון להכפיש את מרשי. במקום שהם יתעסקו בכתב תביעה שהגשנו נגדם, הם מנסים להסיט את הדיון העיקרי".

במשטרה אישרו כי הרצל אכן נחקר בחשד להצתת הרכב אך הבהירו כי למרות שחרורו, הוא עדיין מוגדר בחזקת חשוד וכי אם יגיעו מידע או חומרי חקירה נוספים שיצביעו על מעורבותו של הרצל, הוא יזומן לחקירה נוספת.