ניסיון התנקשות נוסף בממלא מקום ראש עיריית פתח תקווה

שנה וחצי לאחר שניצל מפיצוץ שאירע במכוניתו הוצמד מטען חבלה נוסף לרכבו של ממלא מקום ראש עיריית פתח תקווה, אוריאל בוסו. במשטרה הביעו דאגה לנוכח המקרה והמליצו להציב סביבו אבטחה: "לא ניתן לעבריינים להפחיד ולאיים על אנשי ציבור"

ניסיון חיסול שני תוך שנה וחצי. פיצוץ המט (המייל האדום)

מטען נפץ התגלה הערב (רביעי) במכוניתו של ממלא מקום ראש עיריית פתח תקווה אוריאל בוסו. חבלני משטרה שהוזעקו למקום נטרלו את המטען. "אנו רואים את הדבר בחומרה, לא ניתן לעבריינים לאיים או לסחוט אישי ציבור", אמרו בעקבות האירוע קצינים בכירים במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כמעט שנה וחצי לאחר ניסיון החיסול האחרון נגדו, שוב הניחו הערב אלמונים מטען חבלה ברכבו של בוסו. בניגוד לפעם הקודמת שבה התפוצץ המטען מבלי לפגוע באיש, הצליח הפעם בוסו להבחין בחפץ החשוד שברכב והזעיק למקום את חבלני המשטרה שנטרלו אותו בהצלחה.

"אין לי אויבים ואני לא יודע מי יכול היה לעמוד מאחורי המעשה הזה", אמר בוסו לחדשות 2 Online. "כנראה ששוב ניסו להפחיד אותי, אבל אנחנו ממשיכים בעשייה והולכים קדימה. לא נעצור".

בעקבות האירוע הוצמדו לממלא מקום ראש העיר מאבטחים. במשטרה רואים בחומרה את ניסיון ההתנקשות. "כשארגוני פשע מניחים את המטען במקום בולט, הכוונה היא להפעיל עליו לחץ פסיכולוגי", אמר לחדשות 2 Online מפקד מרחב שרון במשטרה, תנ"צ קובי שבתאי. "אנו רואים את המעשה הזה בחומרה. לא ניתן לעבריינים להפחיד, לאיים או לסחוט אנשי ציבור. לאיש הזה המזל שיחק פעמיים. אני לא יודע אם גם הפעם השלישית תיגמר כך".

לאחרונה הצליחה משטרת מחוז מרכז להגיש כתבי אישום נגד שתי כנופיות פשע מרכזיות בעיר, שמאבקיהן הובילו להרוגים ולפצועים רבים. כעת בוחנים במשטרה האם ישנו קשר בין ניסיון החיסול לבין הפרשות.