תלונה: "עברתי אונס בידי איש חוק"

הרומן עם השוטר הסתיים באונס: לאחר שביקשה לסיים את הקשר הרומנטי שניהלה עם שוטר מתחנת חוף, טוענת צעירה מצפון הארץ כי האיש הגיע לביתה ושם אנס אותה בכוח. לאחר מכן התקשר אליה והעמיד פנים שלא אירע דבר: "שלא תחשבי שכפיתי את עצמי עלייך". מח"ש פתחה בחקירה, השוטר נשלח למעצר בית

צעירה מצפון הארץ שניהלה רומן עם שוטר, הגישה נגדו תלונה בטענה שזה אנס אותה לאחר שהבהירה לו כי היא אינה מעוניינת עוד להמשיך את הקשר ביניהם. מח"ש פתחה בחקירה והשוטר הושעה ונשלח למעצר בית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקשר בין יפעת (שם בדוי) לבין השוטר החל בתחנת המשטרה של מחוז חוף, שם התייצבה הצעירה כדי להגיש תלונה בעניין אחר. לאחר שעזבה את התחנה הצליח השוטר להשיג את מספר הטלפון של יפעת, והשניים נפגשו ופיתחו מערכת יחסים רומנטית.

הרומן המשותף ביניהם הגיע לסיומו לאחר שהצעירה גילתה שהשוטר הוא למעשה גבר נשוי ואב לילדים. לטענתה, למרות שהבהירה לו כי לנוכח הגילוי היא אינה רוצה להמשיך בקשר ביניהם, סירב זה להרפות והמשיך להטרידה.

בשבוע שעבר הגיע השוטר בשעת לילה לביתה של יפעת, שם לטענתה כפה את עצמו עליה בכוח ואנס אותה. למחרת היום הוא שב והתקשר אליה כשהוא מעמיד פנים שדבר לא אירע וכי היחסים ביניהם התחדשו.

שוטר: "מאוד חשוב לי העניין הזה, שלא תחשבי שכפיתי את עצמי עלייך"

המתלוננת: "אמרתי לך שאני לא רוצה. זה לא עניין אותך. תקשיב, אתה יודע שזה נכון. בוא תודה בזה"

יפעת החליטה שלא לשתוק, ובאמצעות עורך דינה הגישה נגד השוטר תלונה במחלקה לחקירת שוטרים, שם הורו על השעייתו מעבודתו במשטרה וכעת הוא שוהה במעצר בית. "עברתי אונס בידי איש חוק", אמרה בשיחה עם חדשות 2. "הוא איש שאמור להגן עלי ועל כל אזרח, והוא פשוט ניצל את הכוח שלו".

ממשטרת מחוז חוף נמסר בתגובה: "עם היוודע לפיקוד התחנה על החשדות לכאורה נגד השוטר, הועבר דיווח מיידי למחלקת חקירות שוטרים שפתחה בחקירה. השוטר נחקר ונמצא כיום במעצר בית עד מחר. בתחנה ממתינים כעת לסיום החקירה ולתוצאותיה".