הסופר והמשורר יהונתן גפן הותקף בביתו על ידי אלמוני

היוצר המוערך יהונתן גפן הוכה על ידי אלמוני שהתייצב בפתח ביתו וקרא לו "בוגד שמאלני" - כך לדברי מקורביו של גפן. הסופר והמשורר לא נזקק לטיפול רפואי, אך מקורביו ציינו כי "הוא בטראומה"

יהונתן גפן, ארכיון (חדשות 2)

תקיפה על רקע פוליטי? הסופר והמשורר יהונתן גפן הותקף היום (שישי) על ידי אלמוני - כך אישרו מקורביו. האלמוני צלצל בדלתו של גפן, המתגורר במושב באזור נתניה, וכשפתח את הדלת - הוכה על ידי האיש, שצעק לעברו "שמאלני, בוגד, רוצח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מקורביו של גפן הוסיפו כי "כשהוא פתח את הדלת הוא קיבל אגרוף וקללות". גפן, שלא נזקק לטיפול רפואי, הזעיק את המשטרה: "פיזית הוא בסדר אבל הוא בטראומה". לפני שנמלט האלמוני מהזירה הוא גם השליך ביצים אל תוך ביתו של גפן.

לא נזקק לטיפול רפואי. גפן (חדשות 2)

גפן בהופעה השבוע: "בחרתם במנהיג שמבטיח מוות"

נסיבות המקרה נבדקות על ידי המשטרה, ולדברי מקורביו "השוטרים מתייחסים לזה מאוד ברצינות"‎. מהמשטרה נמסר כי אחד מבני המשפחה שנכחו באירוע הזעיק את שוטרי תחנת שדות שהגיעו למקום ופתחו בחקירת האירוע. מבדיקה ראשונית עולה כי לגפן לא הייתה היכרות מוקדמת עם התוקף.

השבוע, במהלך הופעה, התייחס גפן לתוצאות הבחירות ואמר לקהל: "בחרו בגזען, אל תבכו כשהילדים שלכם ימותו במבצע המטופש הבא שאולי יקראו לו תות עשן. בחרתם במנהיג שמבטיח לנו מוות. פחד ולא תקווה".

בחודש נובמבר האחרון התראיין גפן לכתבת "אולפן שישי" אפרת לכטר והדגיש כי עמדותיו הפוליטיות לא השתנו: "ביבי נתניהו אוהב את חמאס, אפילו יותר מאשר הוא אוהב את השואה, חמאס והוא פועלים באותו גל, טרור וטרור נגדי. לעומת זאת השמאל לא מוצא את הפרטנר שלו. חמאס בונה את ביבי וביבי בונה את חמאס".

עזרי עמרם וברהנו טגניה השתתפו בהכנת הידיעה.