חשד: ניסה להרוג כלב שנבח על אמו

גבר מתל מונד נעצר על ידי המשטרה לאחר שנכנס לחצר שבה הוחזק הכלב ודקר אותו בחפץ חד. הכלב הועבר במצב קשה לקבלת טיפול רפואי, כשהוא מורדם ומונשם. מפקד תחנת שדות: "אירוע חמור של פגיעה בבעל חיים"

הכלב הפצוע הועבר לקבלת טיפול רפואי (דובר המשטרה)

ביקש לנקום בכלב - וניסה להרוג אותו: תושב תל מונד בשנות ה-40 לחייו נעצר על ידי שוטרי תחנת שדות בחשד שנכנס שלשום (שני) לחצר בה היה קשור הכלב, כשהוא חמוש במכשיר חד, ודקר אותו. הכלב שנפצע קשה הועבר לקבלת טיפול רפואי נמרץ כשהוא מורדם ומונשם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הכלב נאבק בחשוד, נשך אותו בידו ולבסוף גרם לו להימלט מהמקום. שכנה המתגוררת בסמוך ראתה את ההתרחשות ומסרה תיאור של האיש למשטרה. בתום חקירה קצרה התבררה זהותו והיום הוא נעצר בחשד להתעללות.

על פי החשד, הוא היה בגילופין וביקש לסגור חשבון עם הכלב, בגלל שזה נבח על אמו לפני כשנה. מפקד תחנת שדות, סנ"צ משה פינצי אמר כי "מדובר באירוע חמור ביותר בו נפגע בעל חיים. פעלנו במרץ על מנת להביא לאיתורו ומעצרו של החשוד".

עו"ד ניר דוד המייצג את החשוד מסר לחדשות 2 Online כי "מדובר בכלב אלים וברברי. זו לא הפעם הראשונה שהוא תוקף עוברי אורח תמימים בשכונה. מדובר במקרה מזעזע בו מרשי נאלץ להגן על עצמו שאם לא כן, היה נקרע לגזרים על ידי הכלב פשוטו כמשמעו".