הניצב בדימוס שנחקר בפרשת פישר: ברונו שטיין

הותר לפרסום כי שטיין הוא בכיר המשטרה לשעבר החשוד בהפרת אמונים ושיבוש הליכי חקירה במסגרת פרשת פישר. במחלקה לחקירת שוטרים צפויים להחליט בימים הקרובים האם להגיש נגדו כתב אישום

חשוד בשיבוש והפרת אמונים. שטיין (פלאש 90, קובי גדעון)

פרשת רונאל פישר: הבוקר (רביעי) הותר לפרסום כי ברונו שטיין הוא הניצב בדימוס שנחקר במסגרת הפרשה בחשד ששיבש הליכי חקירה והפר אמונים. בפרקליטות שוקלים כעת האם יוגש נגדו כתב אישום בעקבות הממצאים החדשים שעלו בחקירתו.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שטיין אינו מכחיש את העובדות לפיהן קיבל כרטיס טיסה לבודפשט ומימון מלא של שהייתו הכולל לינה במלון, רכב ונהג צמוד במימונם של פישר והקבלן ביטון. יחד עם זאת טוען שטיין כי מדובר בסוג של "נתינה או מתנה" שהוענקו לו על ידי פישר שהיה אז חבר טוב, כך כלשונו. הניצב הפורש הדגיש בדבריו כי בכל מקרה, לא מדובר בשוחד וכי "מעולם לא סיפק שום תמורה בעבור הדברים הללו".

בעקבות המידע שהתקבל, במחלקה לחקירת שוטרים ובפרקליטות טוענים כי מדובר בכשל חמור למדי מצדו של שטיין, וכי אסור היה לו להסכים לדברים. כעת אנשי מח"ש נדרשים להחליט האם מדובר בעבירה מתחום המשמעת או שמא מדובר בהפרת אמונים או אפילו שוחד. החלטה בנושא צפויה להתקבל עד לסוף השבוע או לכל היותר בשבוע הבא.

"לא מדובר בשוחד", פישר (פלאש 90)

שטיין שוחרר למעצר בית

שטיין נחקר שלשום עד שתיים וחצי בלילה במשך 12 שעות רצופות. במהלך החקירה אתמול זימנו החוקרים קצינת משטרה שבעבר נטען כי שטיין הטריד אותה מינית והיא סירבה להתלונן נגדו. גם שלשום ביקשה הקצינה לשמור על פרטיותה ולא הייתה מוכנה לשתף פעולה עם החוקרים. לפיכך, בשלב הזה נראה שהניצב בדימוס לא ייחקר גם בחשד הזה.

גם המעורבים האחרים בפרשה נחקרו אמש. בידי החוקרים יש עדות של קבלן ששמו לא הוזכר בפרשה, עד מדינה המפליל את רונאל פישר בעדות על כספים שהעביר לידיו בתמורה להבטחה להסדיר את ענייניו ולבטל את האישומים נגדו.