עובדת בעירייה בדרום התלוננה: הותקפתי מינית

אחת מעובדות התחזוקה פנתה למנהלה בבקשה להרחיב את היקף שעות עבודתה, אלא שלטענתה המנהל החל לגעת בצווארה וירכיה ובהמשך אף קיים איתה יחסים במשרדו תוך שהוא מבטיח לקדם אותה בעבודה. העובדת התלוננה בפני הגורמים האחראים בעירייה, אך אלו טרם העבירו זאת למשטרה

הבטיח שיקדם אותה בעבודה. אילוסטרציה (חדשות 2)

פרסום ראשון: אחת מעובדות התחזוקה בעירייה בדרום התלוננה בפני מנהליה כי אחד ממנהלי המחלקות בעירייה תקף אותה מינית מספר פעמים תוך ניצול יחסי מרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המתלוננת שעובדת במשרה חלקית במקום ביקשה להגדיל את היקף שעות עבודתה ולכן פנתה אל אותו מנהל שלדבריה ביצע את המעשים. העובדת טענה כי לאחר שביקשה ממנו לעבוד שעות נוספות הוא החל לגעת בה בעורף ובירכיים.

"הייתי בהלם לא ידעתי מה לעשות", סיפרה האישה לחדשות 2 Online. לטענתה מנהל המחלקה ניסה להרגיע אותה בזמן שהמשיך ללטף אותה ולהבטיח שיקדם אותה בעבודה, ולאחר מכן קיים איתה יחסי מין במשרדו.

"הוא אמר שאהיה המלכה שלו"

המתלוננת הוסיפה כי למרות שלא רצתה בכך, המשיכה להיפגש עמו ולקיים איתו יחסים בחמישה מקרים נוספים. "הוא אמר לי שאהיה המלכה שלו והוא ידאג לי", ציינה.

לפני כשבועיים החליטה העובדת להתייצב בפני המנהלים האחראים והתלוננה בפניהם. המנהלים טרם העבירו תלונה רשמית למשטרה, ולטענה הם אף אמרו לה שאין מה לעשות עם זה. מחר היא צפויה להגיע אל תחנת המשטרה ולהגיש תלונה בעצמה.

מהעירייה המדוברת נמסר בתגובה: העניין נמצא בבירור, העובד הושעה למשך 14 ימים מרגע קבלת התלונה.