הגופה בשטיח: הבן חשוד ברצח אביו

24 שעות לאחר שגופתו של בוריס פוטפוב נמצאה מגולגלת בתוך שטיח בתל אביב, הצליחו חוקרי מרחב יפתח לאתר את החשוד במעשה. מדובר בבנו של הנרצח, שנלקח לחקירה, שם נבדק האם הוא עומד מאחורי המקרה

זירת הרצח, אתמול (חדשות 2)

שוטרי סיור של תחנת לב תל אביב לכדו הבוקר (ראשון) חשוד ברצח בוריס פוטפוב בן ה-59, שנמצא אתמול ללא רוח חיים בתל אביב. מדובר בבנו של הנרצח, שהתגורר עמו בדירה סמוכה לזירת הרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבן שנעצר נלקח לחקירה על ידי אנשי המרחב, בראשות ניצב משנה דוד גז, שם נבדק החשד כי הוא עומד מאחורי מקרה הרצח החמור. הפרשה התגלתה אתמול בשעות הבוקר כאשר נער צעיר שנסע על אופניו דיווח למשטרה כי זיהה אדם הגורר גופה בתוך שטיח בתל אביב.

כוחות משטרה רבים שהוזעקו למקום איתרו את גופתו של פוטפוב שהושארה בשיחים סמוכים ופתחו בחיפושים אחר החשוד במעשה שנמלט מהזירה. במשטרה העריכו תחילה כי החשוד ניסה להיפטר מהגופה, אך נבהל כאשר הבחין בנער.

כחלק מהחקירה הראשונית, ניסו אתמול החוקרים לאתר את בנו של הנרצח, שגר יחד עמו ולא נמצא בדירתם. היום, לאחר 24 שעות של חיפושים, הצליחו החוקרים לאתרו. "ידוע לנו שהוא השתמש בסמים", אמר קצין המעורה בחקירה, "ייתכן שמחר בבוקר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו".