רמלה: דקר אישה במברג ונורה על ידי שוטר

צעיר ערבי תקף אישה שיצאה מסניף בנק ברחוב הרצל ופצע אותה בינוני. שוטרים שהיו במקום והבחינו במתרחש ניסו לעצור את החשוד שהחל לברוח, ירו לעברו ופצעו אותו קשה. קצין משטרה שהוזעק למקום: "לשוטרים לא הייתה ברירה אלא לנטרל אותו"

אישה בשנות העשרים לחייה נפצעה בינוני לאחר שצעיר ערבי דקר אותה ברחוב הרצל ברמלה. מחקירה הראשונית עולה כי החשוד התקרב אליה כשיצאה מסניף בנק סמוך ודקר אותה בצווארה באמצעות מברג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטר שהיה במקום והבחין במתרחש הורה לחשוד לעצור, אך זה החל להימלט. ניידות המשטרה ערכו סריקות לאיתורו וזיהו אותו ברחוב סמוך. כאשר השוטרים התקרבו לעברו וביקשו ממנו לעצור החל החשוד לרוץ לעברם. אחד השוטרים ירה בו ברגלו ופצע אותו קשה.

"בשלב הזה לא ברור לנו האם מדובר באירוע פלילי או לאומני", אמר קצין משטרה שהגיע למקום האירוע. "השוטרים שראו את המתרחש אמרו לחשוד לעצור, והוא החל לרוץ לעברם כשהוא מנופף בכלי הנשק שאחז. לשוטרים לא הייתה ברירה אלא לנטרל אותו".

הצעירה שנפצעה

חובשי מד"א אריה מאיירס והלל מאירס שהוזעקו למקום סיפרו כי ראו אישה היושבת על המדרכה עם פצע דקירה בפלג גופה העליון. "היא סבלה מכאבים והתקשתה בנשימה", הוסיפו.

לדבריהם היא סיפרה שהרגישה חבטה חזקה בגב כשהלכה ברחוב. "הענקנו לה טיפול רפואי שכלל תרופות לכאב, חבישה, מתן נוזלים וחמצן, ופינינו אותה לבית החולים אסף הרופא כשהיא במצב יציב".

מפקד מחוז מרכז ניצב מוטי כהן שהגיע לזירת האירוע, שמע סקירה מגורמי הפיקוד ומשוטר הסיור שפעל באירוע ונטרל את התוקף, ושיבח את התגובה המהירה והנחושה שהביאה לסיום האירוע. מפקד המחוז הנחה את הימ"ר לנהל את חקירת המקרה.