פרשת 512: הוארך מעצרו של אסי אבוטבול

בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של העבריין אסי אבוטבול ב-12 ימים נוספים. הדיון נערך בהיעדרו של אבוטבול, שניסה לשים קץ לחייו בשבוע שעבר. "מצבו הנפשי והבריאותי משתפר", טען פרקליטו

אסי אבוטבול, ארכיון (פלאש 90)

חקירת פרשת 512 נמשכת: בית משפט השלום בראשון לציון האריך הבוקר (ראשון) את מעצרו של העבריין אסי אבוטבול ב-12 ימים נוספים. הדיון התרחש בהיעדרו של אבוטבול, לאחר שבשבוע שעבר ניסה לשים קץ לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כבר ביום חמישי האחרון פנה פרקליטו של אבוטבול, עו"ד מנשה סלטון, לחוקרי היאחב"ל וביקש לקיים את הליך הארכת המעצר בהיעדרו, מבלי שיוצא מתאו בכלא השרון. החוקרים ביקשו להאריך את מעצרו ב-15 ימים, אך השופטת איטה נחמן נענתה לבקשת הפרקליט להסתפק ב-12 ימים בלבד.

פרקליטו של אבוטבול, מנשה סלטון (חדשות 2)

פרקליטו של אבוטבול הסביר את הבקשה לקיים את הדיון בהיעדרו של מרשו, בכך שאבוטבול עצמו ביקש להימנע מדיון פומבי והוצאתו מהתא. לדבריו, "מצבו הנפשי והבריאותי השתפר במהלך השבוע האחרון לאחר שניסה לשים קץ לחייו".

אבוטבול, המרצה עונש מאסר בגין סחיטה ועבירות הון, נעצר במסגרת הפרשה החדשה בחשד למעורבות בשני מקרי רצח שטרם פוענחו. בשבוע שעבר נערך עימות בין אבוטבול לבין עד המדינה המרכזי במהלכו שתק אבוטבול ולא התייחס לשום אמירה של העד.