פרשת פישר: קצין בכיר נוסף ייחקר

קצין משטרה בכיר יזומן לחקירה בימים הקרובים – זאת בעקבות פעולה נוספת ומשמעותית שהתבצעה במסגרת חקירת פרשת רונאל פישר. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה, אך ניתן לומר שהקצין כבר נספר בעבר במסגרת הבכירים שמעדו. מידע שהגיע על קצין משטרה אחר הופרך לחלוטין לאחר בדיקה קפדנית

פישר, ארכיון (פלאש 90)

פרשת רונאל פישר ממשיכה להסתעף: היום (שישי) התבצעה במסגרת החקירה פעולה נוספת ומשמעותית שבעקבותיה יזומן לחקירה בימים הקרובים קצין משטרה נוסף. במגבלות צו איסור הפרסום, נציין שהקצין כבר נספר בעבר במסגרת הבכירים שמעדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שמו של קצין משטרה נוסף, בכיר אף הוא, הועלה גם כן. המידע לגביו נבדק בקפידה ובסופו של דבר הוא הופרך לחלוטין. חקירת הפרשה אינה עוסקת רק בקציני משטרה, היא נוגעת גם לגורמים אחרים, וגם בנושא הזה ישנה התפתחות.

הפרשה נעשתה חמורה יותר, אבל בעקבות גל השמועות שנפוצו אמש, חשוב לציין ולהבהיר שמוטב לשמור על פרופורציות: הפרשה אינה חורגת ופורצת למחוזות חדשים שעוד לא הכרנו עד עכשיו.

התפתחות דרמטית בפרשה שאסור לציבור לדעת עליה

במשך יומיים ידעו במחלקה לחקירות שוטרים על כוונת חדשות 2 לפרסם את דבר ההתפתחות הדרמטית החדשה בפרשת רונאל פישר. בשל כך, מתברר, פנו נציגי מח"ש לבית המשפט כדי להוציא צו איסור פרסום בנושא וטענו כי הפרסום עלול לסכל את החקירה כביכול. זאת למרות העובדה שחדשות 2 מסרה לדרגים הבכירים ביותר בפרקליטות המדינה כי המידע שבידיה נבדק ופרסומו לא יכול לפגוע בחקירה.

בית המשפט אימץ את עמדת המח"ש, וצו איסור פרסום הוצא על פרטי החקירה.