מת מפצעיו הגבר שנורה בכפר יונה

קולות ירי הפרו את השקט בכפר יונה: גבר בן 38 נורה ע"י אלמונים רכובים על אופנוע ונפצע אנוש ברחוב השושנים בעיר. הוא פונה ע"י מד"א לביה"ח הלל יפה בחדרה, וכעבור שעות אחדות מת מפצעיו. ילדים שחגגו סמוך לזירת הירי נבהלו מקולות הירי וברחו מהמקום. במשטרה מעריכים כי מדובר בחיסול על רקע פלילי

חשד לחיסול בכפר יונה: אלמונים רכובים על אופנוע ירו היום (שישי) בתושב השרון, פצעו אותו באורח אנוש ונמלטו מהמקום. האיש, המוכר למשטרה, פונה על ידי כוחות מגן דוד אדום לבית החולים הלל יפה בחדרה כשהוא ירוי בפלג גופו העליון, וכעבור שעות אחדות הוא מת מפצעיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

להערכת המשטרה מדובר בחיסול על רקע פלילי. כוחות משטרה רבים הגיעו לאזור. בשלב הזה אין עצורים.

סמוך לזירת הירי אירעה מסיבת יום הולדת בהשתתפות ילדים רבים. עדי ראייה שנכחו במקום מספרים כי הילדים שעמדו סמוך לזירה, נבהלו מרעש היריות וברחו במהרה מהאזור. "ראיתי מישהו מוציא נשק ויורה", סיפר אחד הילדים.

"גבר כבן 38 שכב על מדרכה כשהוא ירוי בפלג גופו העליון, הוא היה בהכרה מלאה וכאוב מאוד", סיפר מזירת האירוע חובש רפואת חירום, כונן מד"א, נאור פינטה. "הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני שכלל חבישה, נוזלים וטיפול בכאב ופינינו אותו במצב לא יציב לבית החולים".

עד ראייה סיפר לחדשות 2 Online: "הייתי בבית ושמעתי יריות ורעש של אופנועים. יצאתי החוצה וראיתי גבר עומד עם כתם דם גדול על החולצה ופצע ירייה בחזה. הוא דיבר וצעד כמה צעדים, ואז נשכב על הרצפה וקיבל טיפול".