החיילת שאביה רצח את אמה ובן זוגה מדברת לראשונה: "לא רוצה לדבר עם אבא שלי לעולם"

בקול רועד וכשהיא נתמכת בחבריה, מגוללת לראשונה קטיה שטיינגרדט בשיחה עם חדשות 2 Online את הרגעים הקשים שבהם נודע לה אודות האירוע הטראגי. "התקשרו ואמרו לי: 'קרה רצח בקומה שלך'. אני לא מעכלת". חבריה של קטיה הקימו עמוד לגיוס תרומות עבורה: "לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיהם"

"לא חשבתי שמשהו כזה יכול לקרות, זה בא לי בהפתעה. אני בהלם ולא מעכלת". כך אמרה הבוקר (רביעי) קטיה שטיינגרדט, שאמה ובן זוגה נדקרו שלשום למוות בדירה בלוד בריאיון לחדשות 2 Online - לראשונה מאז הרצח המזעזע. אביה, החשוד במעשה, הובא אתמול לבית המשפט והביע צער על המעשה. הלווית הנרצחים תיערך הערב ב-17:30 בבית העלמין החדש בלוד. חבריה של קטיה בפנייה לציבור: בואו להלוויה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קטיה סיפרה הבוקר: "אני לא יודעת למה הוא עשה את זה. אבא שלי היה הבן אדם הכי רגוע והכי מקסים, כולם הכירו אותו וכולם ידעו את זה. כולם". היא שחזרה את רגעי האימה שבה התחוור לה אודות האירוע הקשה: "הייתי בדרך הביתה, התקשרו ואמרו לי 'קרה רצח בקומה שלך'".

"לא ניסיתי לדבר עם אבא שלי ואני גם לא מעוניינת לדברת איתו לעולם", היא הוסיפה. "אני מתאוששת עכשיו. החברים שלי עוזרים לי ואני מודה להם על כך. אם לא הם אני לא יודעת מה הייתי עושה". אחרי המקרה, פתחו חבריה עמוד פייסבוק תחת השם "כולנו למען קטיה" על מנת לגייס תרומות עבורה.

קטיה לאחר קבלת בשורת האיוב

החשוד ברצח: "מבקש סליחה מבתי"

יונתן שטיינגרדט, החשוד במעשה, אמר אתמול בפתח הדיון בעניינו בבית המשפט: "אני מצטער על מה שעשיתי. אני מבקש סליחה מבתי". שלשום פורסם כי מחקירת המשטרה עלה שלחשוד יש עבר של מסכת התעללות קשה ואלימות כלפי בת זוגו לשעבר.

מחקירת הרקע לרצח הכפול מתברר כי באחד המקרים הגישה הגרושה נגד בעלה לשעבר תלונה למשטרה בגין עבירות אלימות. הוא נשפט, הורשע ונשלח לשלושה חודשי מאסר. בית המשפט אף הוציא נגדו צו הרחקה, אותו הפר עם הגעתו לדירתה של גרושתו בלוד.

האירוע התרחש ביום שני, סמוך לשעה 16:42, אז התקבל במוקד מד"א דיווח על שלושה פצועים מדקירות בתוך הדירה בקומה השביעית. מהחקירה עלה כי החשוד ברצח עקב אחר טכנאי שהגיע לבית. בשעה שהטכנאי המתין בדלת, החשוד פרץ לדירה וקטטה התפתחה בינו לבין גרושתו ובן זוגה.

עוד עולה מהחקירה כי תחילה תקף החשוד את בת זוגו לשעבר באמצעות כלי חד. היא מתה כעבור זמן קצר מפצעיה. לאחר מכן החל מאבק בין התוקף לבן זוגה של האישה, במהלכו הוא נדקר בצווארו. בן הזוג ניסה לברוח, נמלט לכיוון המעלית, התמוטט ומותו נקבע על ידי צוותי מד"א זמן קצר אחר כך.

"אמרו לי: קרה רצח בקומה שלך" (חדשות 2)

מפקד המרחב: מאז 2001 לא התקבלה תלונה נוספת

כוחות גדולים של משטרת לוד שהגיעו לזירה, נתקלו בחשוד בתוך הדירה והחלו להיאבק בו על מנת לנטרלו. בעת המאבק נפצע אחד השוטרים באורח קל. השוטרים השתלטו על התוקף, שנפצע באורח קשה מאוד לאחר שככל הנראה ניסה להתאבד מיד לאחר הרצח. הוא נלקח על ידי חובשים של מד"א כשהוא אזוק ברגליו לבית החולים אסף הרופא.

תת ניצב יהודה בן-עטר, מפקד מרחב שפלה במחוז מרכז, סיפר לחדשות 2 כי "בשנת 2001 התקבלה במשטרה תלונה על אלימות במשפחה כנגד החשוד ברצח. הוא נשפט, הורשע וריצה עונש מאסר". לדבריו של תנ"צ עטר, מאז לא התקבלה תלונה נוספת על האיש. "הזוג לא מוכר כזוג שיש בו אלימות במשפחה", ציין בן עטר. "ההגעה של השוטרים הייתה מהירה מאוד. הם ניהלו מאבק עם החשוד כדי להוריד מידיו את החפץ החד".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני