חשד: רצחו צעיר כי סירב לתת להם כסף

הותר לפרסום: ארטיום רחימוב (26) ואלכסיי פרידלין (30) חשודים ברצח טזרה טקאו (21) בחודש שעבר בבית שמש. לאחר מכן, כך על פי המשטרה, שדדו השניים כ-130 שקלים מהנרצח לטובת קניית סמים - ונמלטו. חברי המנוח חשודים שקשרו לעץ את אחד העצורים כדי לדלות פרטים על זהות המבצעים

סירב לתת כסף - ונרצח: היום (שלישי) הותר לפרסום כי ארטיום רחימוב (26) ואלכסיי פרידלין (30) נעצרו בחשד לרצח טזרה טקאו (21) בחודש שעבר בבית שמש. לאחר מכן, כך על פי המשטרה, שדדו השניים כ-130 שקלים מהנרצח לטובת קניית סמים - ונמלטו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בערב שבועות, אז דווח על מציאת גופה בגן ילדים נטוש בעיר. רב-פקד יורם סגל, סגן ראש מפלג תשאול בימ"ר ירושלים, סיפר כי "כעבור יממה הצלחנו להגיע לשני חשודים ברצח - שניהם תושבי העיר שסיפרו לאחר חקירה מאומצת כי למעשה ראו על המנוח סכום כסף גדול ורצו לשדוד אותו".

הקצין סיפר כי אחד החשודים "שמר בצד שלא יפריעו להם ואילו שותפו לקח אבן שמצא במקום ורצח באמצעותה את המנוח. מדובר ברצח אכזרי וקשה ביותר". הוא הוסיף כי בשלב מסוים שותפו למעשה הצטרף והכה את טקאו.

ארכיון (פייסבוק משטרת ישראל)

אלא שלא כאן מסתיים הסיפור: לפי המשטרה, באותו לילה אותר רחימוב בסמוך ליער חרובית כשהוא חבול בכל חלקי גופו. בחקירתו הוא סיפר כי נחטף בשעות הערב על ידי חמישה צעירים המוכרים לו.

הם לקחו אותו, קשרו אותו לעץ והכו אותו תוך שהם דורשים ממנו פרטים על הרצח של טקאו וזהות המבצעים. בשלב מסוים הם עזבו את המקום ורחימוב הצליח להשתחרר ולהימלט.

עוד הוסיפו במשטרה כי "מהחקירה וזירת האירוע עולה כי החשודים נפגשו עם הקורבן במבנה נטוש בבית שמש - שם שתו לטענתם אלכוהול ועישנו סמים. החשודים הבחינו לדבריהם בכסף מזומן רב בכיסו של הקורבן, ומשסירב להלוות להם את כספו - התרחקו ממנו ותכננו את השוד והרצח".