החשוד ברצח בפרדס חנה טרם הסגרתו: "חף מפשע"

המשטרה הודיעה כי היא מבקשת לחקירה שני אחים תושבי פרדס חנה בחשד למעורבות ברצח הצעיר זבולון אברמוב בעיר. בתיאום שנערך בין פרקליטיהם של השניים לבין סגן מפקד מחוז חוף במשטרה, הוחלט כי השניים יסגירו את עצמם מרצון. טרם הסגרתם, הציג אחד החשודים בפני חדשות 2 את גרסתו והכחיש כל קשר למעשה

שני אחים החשודים ברצח זבולון אברמוב בן ה-23 אמש (שלישי) בפרדס חנה הסגירו את עצמם היום למשטרה, לאחר התייעצות עם עורך דינם. בדברים שאמר לחדשות 2 טרם הסגרתם, הודה אחד החשודים בהיכרות קודמת עם הקורבן, אך הכחיש כל קשר למיוחס לו. במקביל עצרה המשטרה שני חשודים נוספים בגין שיבוש הליכי חקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת חקירת המשטרה בפרשה, עלו שמותיהם של מנחם ואיליה ריבייב, שני אחים בני 19 ו-27 מפרדס חנה, כחשודים במעורבות ברצח אברמוב, שעל פי החשד נדקר למוות במהלך קטטה שפרצה בביתם של האחים בעיר. בתיאום שנערך בין פרקליטיהם של החשודים, עו"ד נחמי פיינבלאט לבין סגן מפקד מחוז חוף, תנ"צ ג'מאל חכרוש, הוחלט כי השניים יסגירו את עצמם מרצון לבירור חלקם באירוע.

טרם הסגרתם, הציג אחד החשודים במעשה את גרסתו לחדשות 2 והכחיש כל קשר לאירוע. "עורך הדין שלי הודיע לי הבוקר שאחי ואני נדרשים לחקירה בגין רצח, והחלטנו להסגיר את עצמנו מרצון כי אין לנו מה להסתיר", אמר מנחם ריבייב. "הוא עדכן אותנו בשמו של הנרצח, אבל מעבר לזה שאנחנו מאותו היישוב אין בינינו כל קשר. נטען שהוא היה מעורב בעבירות סמים. אני לא מתקרב לדברים האלה".

גרסה זו נתמכה בידי עורך דינם של האחים, שאמר כי חפותם תוכח במהלך חקירתם. "השניים מכחישים כל קשר למעשה", הוסיף עו"ד פיינבלאט. "את הפירוט לגבי מקום הימצאותם בעת ביצוע הרצח יפרטו השניים מול חוקריהם לכשייחקרו".

במקביל, עצרה המשטרה שני חשודים נוספים בחשד לשיבוש הליכי חקירה. מעצרם הוארך היום בשלושה ימים.

בהכנת הידיעה השתתף אלון שני