חשד: מטפלת התעללה בתאומים בני 5 חודשים

אישה בשנות ה-50 לחייה חשודה בהתעללות בתינוקות שבהם טיפלה. מעשיה התגלו לאחר שאמם התקינה מצלמה בביתה ונחרדה לגלות את התנהגותה האלימה. "הילדים שגעו אותי", טענה המטפלת בחקירתה

אילוסטרציה (רויטרס)

המשטרה עצרה אישה בשנות ה-50 לחייה מאזור המרכז בחשד להתעללות בתאומים בני חמישה חודשים שבהם היא מטפלת. אמם של התאומים, שחשה כי משהו בקשר בין ילדיה לבין המטפלת לא כשורה, התקינה מצלמות אבטחה בביתה והן תיעדו את התנהגותה האלימה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כחודש החליטה האם, תושבת גבעתיים, לשכור את שירותיה של המטפלת, אחרי שראתה מודעה באינטרנט. לאחר חודש החלה לחשוד באישה והחליטה להתקין מצלמות בביתה. לאחר יום אחד בלבד של צפייה בחומרים, נחרדה האם לגלות כי המטפלת נוהגת באלימות פיזית ומילולית כלפי ילדיה.

בין היתר נאלצה האם לצפות במטפלת כשהיא מניפה את ילדיה באוויר תוך שהיא אוחזת בהם ביד אחת ומטיחה אותם לעבר כיסאות. בסרטון הקשה לצפייה, היא נראתה כשהיא צועקת עליהם ודוחפת אותם מעליה בכל פעם שניסו להתקרב אליה.

האם המודאגת מיהרה לתחנת משטרת גבעתיים, שם הגישה תלונה נגד המטפלת שנעצרה תוך זמן קצר. בחקירתה הודתה במיוחס לה וטענה כי פעלה באלימות כי הילדים "שיגעו אותה", כך לדבריה. מעצרה הוארך על ידי בית המשפט והתיק בעניינה הועבר לעיון פרקליטות מחוז תל אביב.