אשת קצין חרדי: "חוששת שיפגעו בו"

אשתו של אחד הקצינים החרדים, שפרטיהם פורסמו במודעות ברחוב החרדי וזכו למתקפות, התלוננה במשטרה על הסתה. במשטרה הוחלט לסגור את התיק מחוסר אשמה, אך בשיחה עם חדשות 2 הבהירה האישה: "מפקירים אותנו, זה פשוט הזוי"

הקמפיין שפורסם ברחוב החרדי

במסגרת קמפיין שעלה בשבועות האחרונים ברחוב החרדי פורסמו פרטיהם של חיילים וקצינים חרדים. ע', אשתו של אחד הקצינים שפרטיו פורסמו, התלוננה במשטרה אך היום הוחלט שם לסגור את התיק מחוסר אשמה. בשיחה עם חדשות 2 התרעמה האישה על החלטת המשטרה והביעה חשש מהשלכותיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"תמונות של בעלי פורסמו בכל מדיה אפשרית והגשתי תלונה על הסתה, זה פשוט הזוי שלא עושים עם זה כלום", מספרת האישה, שאף פנתה לרמטכ"ל בעקבות פרסום המודעות. "לצערי הרב יש לנו משטרה שלא פועלת ולא אחראית לשלום הציבור, לא נראה שניסו בכלל לעשות משהו".

"להגיד 'אין אשמה פלילית' זה אומר שמפקירים אותנו", הוסיפה ע'. "אני עדיין חוששת, במיוחד לאור זה שסגרו את התיק. אני חוששת שמישהו יבוא, יחכה לו מחוץ לבסיס או באיזשהו מקום ויפגע בו. זה אנשים מטורפים".

במשטרת פתח תקווה הדגישו בתגובה לדברים כי לא סגרו את התיק אלא את תלונתה של ע'. לדבריהם, חומרי החקירה הועברו לתיק אחד שמתנהל באותו עניין, כך שייתכן שבסופו של דבר יימצאו האשמים וייעשה קץ לקמפיין הזה.