חשד: אב התעלל מינית בבתו בת ה-13

תושב המרכז בן 66 נעצר בשבוע שעבר בחשד שנהג להתעלל בבתו בת ה-13. בשנים האחרונות מתגוררת הבת עם אמה בחו"ל ועל פי החשד ביצע בה האב מעשים מגונים, איים עליה והשפיל אותה במהלך ביקוריה בארץ. מעצרו הוארך עד ליום רביעי והפרקליטות תגיש נגדו כתב אישום

אילוסטרציה (רויטרס)

נחשפה פרשת התעללות קשה באזור המרכז: משטרת מרחב דן עצרה בשבוע שעבר תושב מרכז הארץ בן 66 בחשד כי בשנים האחרונות נהג להתעלל פיזית, נפשית ומינית בבתו בת ה-13 שמתגוררת בארצות הברית. מעצרו של האב הוארך עד ליום רביעי הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחילת הפרשה לפני כחודש, אז נשברה הילדה וסיפרה לבן כיתתה על מסכת ההתעללות שהיא חווה בכל פעם שהיא מגיעה ארצה לבקר את אביה. בן כיתתה שכנע אותה לספר את הדברים לאמה, שמיהרה לשגרירות ישראל בוושינגטון. בשגרירות נגבתה תלונה ראשונית מהילדה על ידי נציג המשטרה בארצות הברית.

מחומר החקירה עולה כי האב נהג לאיים על בתו, להשפיל אותה ולהתעלל בה. בין היתר חשוד האב כי ביצע בה מעשים מגונים "באופן שיטתי" ואף נהג לאיים כי יצליף בה בחגורה. כשהייתה מלכלכת את בגדיה, היה האב מאלץ אותה להסתובב בבית כשסל הכביסה מוחזק מעל ראשה - "כדי שתלמד מה זה ניקיון".

במסגרת החקירה ועל מנת לבסס את חומר הראיות הגיעה לאחרונה הילדה ארצה בחשאי על מנת למסור את עדותה בפני חוקרת ילדים. ביום רביעי הקרוב תגיש פרקליטות מחוז תל אביב כתב אישום חמור נגד האב.